[su_frame align=”left”]سهیل حق‌شناس[/su_frame]

رشت رویایی- سهیل حق‌شناس بازیکن تیم سپیدرود پس از برد مقابل تیم بادران تهران در صفحه شخصی خود با انتشار لوگوی «رشت رویایی» به فحاشی تماشاگران واکنش نشان داد و نوشت:

«رشت رویایی از واقعیت تا رویا

خدا را شکر که گام اول را محکم برداشتیم تا لبخند به روی لبان این همه هوادار خونگرم که با وجود گرمای بسیار زیاد برای تشویق ما آمده بودند بیاوریم.

واقعیت این است که ما بازی را بردیم ولی اخلاق را چه کردیم؟؟؟ نمی‌دانم چه چیزی برای ما ناممکن است. اینکه فقط تیم‌های شهر خود را تشویق کنیم سخت است. دوستان همه دنیا از ما پیش افتادند ما هنوز در فکر این هستیم که در جواب دشنام دیگران چه بگوییم. کسی که دهانش به بد و بیراه باز می‌شود اصلاً ارزش جواب دادن ما را دارد؟؟؟؟؟ آیا مشکل همیشه مسئول و بازیکنان تیم هستند. در بازی بادران بطری‌هایی که پرت شد نماد فرهنگی شهر من بود؟؟؟؟

دشنام‌هایی که به نفر سوم گهگاهی داده می‌شد نماد فرهنگی شهر من بود؟؟؟؟؟

سالهای سال است در تمام کشورها فاصله بین بازیکن و تماشاگر فقط یک دست دراز کردن است. در کشور متمدن من یک پیست دو و میدانی یک فنس و در بعضی ورزشگاهها چند متر ارتفاع. دیگر وقت آن نشده که نشان دهیم فرهنگ رشت و گیلان یعنی چه؟؟؟ دیگر وقت آن نشده که فقط برای تشویق تیم خود به ورزشگاه بیاییم؟؟؟؟

خستگی در تن ما می‌ماند وقتی دو دستگی را روی سکوها می‌بینیم در حالیکه تمام موفقیت ما با شما معنی پیدا می‌کند. واقعیت این است که دل‌های ما خیلی از هم دور است.

خستگی در تن ما می‌ماند وقتی دو دستگی را روی سکوها می‌بینیم در حالیکه تمام موفقیت ما با شما معنی پیدا می‌کند. واقعیت این است که دل‌های ما خیلی از هم دور است.

کشور متمدن من چالش آب یخ و عکس سیاه سفید را با سرعت نور استقبال می‌کند ولی هیچ جایی برای ترمیم و توسعه فرهنگی خود ندارد. تازه مخاطب شاکی هم می‌شود که چرا مورد خطاب قرار گرفت.

امیدوارم این بار با پرچم «شهر رشت، شهر فرهنگ» وارد ورزشگاه شویم و اجازه ندهیم کسی با حرکات اشتباه تمام شهر ما را زیر سؤال ببرد.

دوستدار کوچک همه مردم رشت

سهیل حق شناس»

[su_frame align=”center”]سهیل حق‌شناس، مهاجم سپیدرود از رشت رویایی نوشت[/su_frame]

پیش از این سایت «رشت رویایی» مطالبی را در خصوص اختلاف بین تماشاگران رشت و انزلی و اتحادی که باید بین مردم یک استان و دو شهر همسایه برقرار باشد منتشر کرده بود. حالا سهیل حق‌شناس بازیکن سرشناس سپیدرود نسبت به این مسئله موضع‌گیری کرده و هواداران را به چالش «شهر رشت، شهر فرهنگ» دعوت کرده است.

باخت تماشاگران سپیدرود در برابر پیروزی تیم‌شان

گفت و گو با ماهان رک خواننده آهنگ «سیروس»: دوست دارم شاهد اتحاد رشت و انزلی باشم