ملوان ۱۲۰ میلیارد بدهی دارد

رشت رویایی- مدیرعامل ملوان از ۱۲۰ میلیارد ریال بدهی گذشته این باشگاه در قبال بازیکنان و مربیان خارجی و ایرانی و همچنین لغو بازی‌های رایگان خانگی خبر داد.

مسعود رضائیان عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: باشگاه ملوان در قبال زولان زلاتزوفسکی، دراگان اسکوچیچ و سرگئی پاشنکو و چند بازیکن داخلی رقمی معادل ۱۲۰ میلیارد ریال بدهکار است.

وی با اشاره به شکایت این افراد از باشگاه ملوان افزود: مسئولان باشگاه ملوان در خصوص شکایت بازیکنان و مربی خارجی از این باشگاه درخواست تجدیدنظر داده و منتظر رأی نهایی فیفا هستند.

رضائیان در خصوص لغو برگزاری بازی‌های رایگان خانگی از سوی سازمان لیگ تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل این سازمان، باشگاه‌های لیگ برتری در صورت رایگان اعلام کردن مسابقات، می‌بایست تمامی بلیط های مربوط به آن مسابقه را خریداری و در اختیار تماشاگران قرار دهند.

وی با اعلام اینکه خرید بلیط از جانب باشگاه با توجه به مشکلات مالی این تیم عملاً غیرممکن است، اظهار کرد: باشگاه ملوان نیز بر اساس این دستورالعمل، بازی‌های خانگی رایگان نخواهد داشت.

رضائیان با تاکید بر اینکه حق پخش تلویزیونی می‌تواند در جبران مشکلات مالی باشگاه‌ها تأثیر بسزایی داشته باشد، افزود: سیاست‌گذاری و همکاری مشترک بین مجلس و دولت در راستای تصویب بودجه برای رسانه ملی می‌تواند در تحقق این امر مؤثر باشد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تصویب بودجه برای صداوسیما، رسانه ملی نیز می‌تواند بر اساس معیارهای موجود، آن را به باشگاه‌های لیگ برتری اختصاص دهد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz