ملوان ۱-۱ پارس جم جنوبی
ملوان نبرد و صدرنشین شد

تیم فوتبال ملوان

رشت رویایی- در هفته پانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان تیم پارس جم جنوبی بود که با تساوی یک بر یک در انزلی متوقف شد.

به گزارش رشت رویایی، تیم ملوان بندرانزلی در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ آزادگان به مصاف پارس جم جنوبی رفت که با گل دقایق پایانی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

محمد مایلی‌کهن در این دیدار تیم خود را با ترکیب ایمان صادقی، مهیار زحمتکش، حامد نورمحمدی، عزیز معبودی، فرزاد جعفری، محمد آبشک، شاهبن ثاقبی(از دقیقه ۵۵ حسین مجلی شنانی)، شهاب کرمی(از دقیقه ۸۸ حسین قنبری)، رضا اعتمادی(از دقیقه ۸۴ سید احمد سید صالح آهی)، پوریا غلامی و یاسر وکیلی به میدان فرستاد.

بازی در نیمه نخست با حملات تیم پارس جم جنوبی بوشهر از جناحین آغاز شد و با سپری شدن زمان بازی، ملوان  توانست سوار بازی شود اما حملات پر دامنه ملوان به گل ختم نشد تا نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم ملوان بازی را هجومی آغاز کرد و حملات خطرناکی روی دروازه پارس جم داشت اما برخلاف جریان بازی، پارس جم جنوبی بر روی حرکت انفرادی محمدحسین مهرآزما توانست به گل برسد. در ادامه ملوان بازی را به دست گرفت و حملات خطرناکی بر روی دروازه حریف طراحی کرد تا اینکه در دقایق پایانی بازی داور ضربه پنالتی برای ملوان اعلام کرد تا ملوان با ضربه مهیار زحمت‌کش بازی را در دقیقه ۹۳ به تساوی بکشاند.

ملوان با این یک امتیاز و با احتساب یک بازی بیشتر از سپیدرود ۲۹ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz