پیروزی مقتدرانه ملوان مقابل ماشین سازی تبریز

رشت رویایی- تیم ملوان بندر انزلی توانست در مقابل تیم ماشین سازی تبریز به پیروزی دو بر صفر دست یابد.

به گزارش تسنیم، از هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز دو تیم ملوان بندر انزلی و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه تختی انزلی از ساعت ۱۴:۴۵ به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر تیم ملوان بندر انزلی به پایان رسید.

حجت صدقی، مهیار زحمتکش، مهدی کربلایی، صایب محبی، وحید حیدریه، محمد پور رحمت الله (از دقیقه ۹۰ صادق صادقی)، حسین قنبری، پوریا غلامی، سینا دست نشان (از دقیقه ۹۰ خشایار زبرجد)، شهریار مغانلو (از دقیقه ۸۸ عرفان پورافراز) و بابک مرادی ترکیت تیم ملوان را تشکیل دادند.

پرویز کریمی، شهریار شیروند (از دقیقه ۷۷ شروین برزگر)، مهدی قریشی، علی جراحکار، پیمان کشاورز، علی حقدوست (از دقیقه ۶۷ سالار افراسیابی)، محمد رستمی، حامد پاکدل، محمد پورمحمد، مهرداد بایرامی (از دقیقه ۶۱ حسین زامهران) و محسن دلیرنیز در تیم ماشین سازی تبریز به زمین رفتند.

مهیار زحمتکش دقیقه ۴۵، محمد پور رحمت الله دقیقه ۷۹  از تیم ملوان کارت زرد و صایب محبی دقیقه ۷۴ کارت قرمز گرفتند.

محمد پور رحمت‌الله دقیقه ۴۹، بابک مرادی دقیقه ۵۹  از تیم ملوان به گل دست یافتند.

نیمه اول ملوان بندر انزلی با نفوذ از کناره‌ها قصد داشت تا با ایجاد موقعیت بر روی درواز تیم ماشین‌سازی تبریز به گل برسد و در سوی دیگر تیم ماشین سازی تبریز با استفاده از ضدحملات چند موقعیت را ایجاد کرد اما این حملات بی‌اثر بود تا نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم تیم ملوان بندرانزلی در دقایق ابتدایی توانست با یک ضربه شوت بیرون از محوطه جریمه به گل برسد و پس از این گل تیم ماشین سازی چندین حمله را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی طراحی کرد اما این تیم ملوان بود که توانست دومین گل را وارد دروازه تیم ماشین سازی تبریز کند و حملات تیم ماشین سازی در ادامه بازی بی‌نتیجه بود تا این دیدار با پیروزی دو بر صفر تیم ملوان بندر انزلی به پایان برسد.

گفتنی است پیش از آغاز بازی نادر دست‌نشان به‌همراه کادر فنی ملوان بندر انزلی به‌سوی نیمکت تیم ماشین سازی تبریز رفتند.

علی جراحکار و محمد رستمی دو بازیکن گیلانی تیم ماشین سازی تبریز در ترکیب این تیم در برابر تیم ملوان بندر انزلی قرار گرفتند.

در چند صحنه نادر دست‌نشان به روش قضاوت داور اعتراض کرد که داور این دیدار به وی تذکر داد.

رسول خطیبی پس از تذکرات داور بازی به وی برای نشان دادن اعتراض خود به روش داوری بر دهان خود چسب زد.

داور در نیمه نخست بازی دو دقیقه و در نیمه دوم بازی چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

در این بازی ۱۱۹۰ برگ بلیط فروخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *