رشت رویایی- مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: از اشتباهات تاثیرگذار داوری که در بازی‌های فوتبال ملوان بندرانزلی مقابل حریفان در لیگ برتر رخ می‌دهد، به وزیر ورزش و جوانان شکایت می‌برم.

[su_frame align=”left”]مسعود رضاییان[/su_frame]

مسعود رضاییان در گفت و گو با ایرنا آشکارا به صحنه‌هایی از بازی ملوان مقابل پرسپولیس اشاره کرد و گفت: بازیکن شماره ۱۱ پرسپولیس در بازی روز گذشته باید چهار بار اخراج می‌شد، اما داور بازی توجهی به آن نکرد.

این جدیدترین اظهارنظر مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص آنچه آن را «اشتباهات تاثیرگذار تیم داوری» نامید، است. وی پیشتر نیز در ۱۹ بهمن ماه سال ۹۴ گفته بود که «نامه‌ای به دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص اشتباهات تاثیرگذار داوری در نتایج چند بازی اخیر تیم فوتبال ملوان نوشته است».

مدیر عامل ملوان در آن نامه نوشته بود: در صورت ادامه دار بودن این وضعیت، حقمان را از مراجع دیگری پیگیری می‌کنیم و سکوت نخواهیم کرد.

وی با تاکید بر رسیدگی و احقاق حقوق از دست رفته ملوانان گفت: درخصوص اشتباهات داوری و لطمه‌های ناشی از آن به وزیر ورزش و جوانان شکایت می‌کنیم.

رضاییان افزود: با وجود شکایت‌های متعدد باشگاه ملوان، متاسفانه تاکنون هیچ نتیجه‌ای برای ملوانان حاصل نشده و ما همچنان در بخش داوری فوتبال متضرر هستیم.

مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال عکس العملی به اشتباهات داوری در بازی‌های ملوان بندر انزلی در لیگ برتر نشان نمی‌دهد و به همین دلیل مجبور هستیم در سطح بالاتر و در وزارت ورزش و جوانان موضوع را پیگیری کنیم.

وی «ملوان نیز جزیی از خانواده فوتبال» دانست و گفت: چنانچه موضوع اشتباهات داوری برعکس اتفاق می‌افتاد، یقیناً هیچ مسئولی ساکت نمی نشست.

مدیرعامل باشگاه ملوان با تاکید بر احقاق حقوق ملوانان گفت: در جامعه فوتبال، کسی اعتنایی به ریشه‌ها ندارد و ریشه تیمی مثل ملوان که بازیکن تولید می‌کند و به جامعه ورزش تحویل می‌دهد در حال قطع شدن است.

رضاییان بر پاسخگو بودن مسئولان فوتبال کشور تاکید کرد و گفت: حداقل انتظار ما رسیدگی به این موارد است و با وجود اینکه کمکی به این تیم نمی‌شود، حق ملوان بندرانزلی نیز پایمال می‌شود.

وی افزود: باید با بررسی‌های موشکافانه، شائبه‌ها و ابهامات موجود در مسائل مربوط به فوتبال کشور رفع شود، گفت: بیشترین دغدغه ملوانان در روزهای اخیر به جای حل مشکلات، حاشیه‌هایی است که به آن تحمیل می‌شود.