مقامات عالی‌رتبه گیلان از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند

مقامات عالی‌رتبه گیلان از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا دعوت کردند

رشت رویایی- در پیام مشترک آیت‌الله قربانی، محمدعلی نجفی و مهرداد لاهوتی آمده است: مردم مومن و ولایتمدار گیلان با شرکت حماسی و پرشور در راهپیمایی فردا، همگام با آزادیخواهان دنیا پایه‌های ظلم و ستم جهانی و رژیم کودک کش صهیونیست را به لرزه درآورند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: چشم ملت مظلوم فلسطین که رمضان خونین دیگری را پشت سرمی گذارند به آزادیخواهان جهان اسلام دوخته شده است.

راهپیمایی روز جهانی قدس، روز بیزاری و تبری جستن از اشغالگران قدس عزیز است
در بیانیه نماینده ولی‌فقیه در گیلان، استاندار و رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی آمده است: بی‌شک حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار از جنایات صهیونیست و هم‌پیمانانش به‌ویژه آمریکا و آل سعود موج امیدواری و مقاومت را در دل ملت ستمدیده فلسطین ایجاد خواهد کرد.

آیت‌الله قربانی، محمدعلی نجفی و مهرداد لاهوتی از مردم ولایتمدار و فهیم دیار میرزا کوچک دعوت کردند تا همگام به املت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس آزادی فلسطین را فریاد بزنند.

دکتر محمدعلی نجفی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فلسطین همیشه مظلوم واقع شده است گفت: امسال شرایط متفاوت با سال‌های گذشته است.

استاندار گیلان به اشغال بخشی از عراق، سوریه، یمن و دست‌اندازی به دیگر مناطق توسط برخی از گروه‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: مسائل مذکور موجب می‌شود حضور مردم ایران و تمام مسلمانان دنیا در دفاع از فلسطین جدی‌تر باشد.

دکتر نجفی با بیان اینکه بر خود تکلیف می‌دانیم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنیم، گفت: سال‌های گذشته مردم گیلان با شور و نشاط در راهپیمایی روز جهانی قدس به خیابان‌ها می‌آمدند و امسال قوی‌تر از گذشته برای حمایت از مظلومان فلسطین و قدس عزیز در صحنه حاضر می‌شوند.

او خواستار حضور یکپارچه مردم گیلان برای حمایت از فلسطینیان شد و گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس، روز بیزاری و تبری جستن از اشغالگران قدس عزیز است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz