الزام حضور یک نیروی جوان یا بانو در کادر مدیریتی هر فرماندار

رشت رویایی- معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند، گفت: این آغاز و نماد یک الگو برای دیگر مدیران استان است.

به گزارش ایلنا، علی اصغر جمشیدنژاد در نشست با بانوان فرهیخته که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد، بکارگیری بانوان و جوانان در عرصه‌های مدیریتی را از جمله سیاست‌های استان برشمرد و گفت: هدف از این اقدام حرکت نمایشی نیست بلکه جهت‌گیری در جهت جبران مافات نسبت به اقشاری است که کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. باید تلاش کنیم تبعیض از بین رود و فعالیت‌ها در این راستا شکل گیرد.

او با بیان اینکه آینده از آن جوانان است و باید زمینه حضور در عرصه مدیریت را برای جوانان و بانوان فراهم کنیم، اضافه کرد: جوانان می‌بایست از طریق افراد باتجربه در جهت ایفای نقش مؤثر در جامعه آموزش ببینند.

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه هر فرماندار باید حداقل یک نفر از جوانان و بانوان را در کادر مدیریتی خود تعریف کند، گفت: این آغاز و نماد یک الگو برای دیگر مدیران استان است که انتظار از آنان نیز در پیش گرفتن این روند خواهد بود.

او با بیان اینکه در تجربه کاری خود جوانانی را دیدم که اندیشه آنان در عرصه‌های اجتماعی بسیار فراتر از سنشان بود گفت: ظلم است چنانچه به این استعدادها توجه نگردد و از این ظرفیت‌ها در عرصه مدیریتی بهره گرفته نشود.

جمشیدنژاد بر ضرورت مداخله موثر در پذیرش و آزمون‌ها و مصاحبه‌هایی که با محدودیت‌های جنسیتی مد نظر قرار می‌دهند تأکید کرد و ادامه داد: باید هر فرد براساس شایستگی انتخاب شود.

او بر لزوم فعال کردن هر چه بیشتر سازمان‌های مردم نهاد تأکید کرد و گفت: باید با فعال کردن سازمان های مردم نهاد به نفع طبقه مستضعف جامعه نهایت بهره‌برداری را کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با تأکید بر ساختن جامعه‌ای قدرتمند اظهار داشت: این جامعه ساخته نخواهد شد مگر با شکل‌گیری نهادهای قدرتمند اجتماعی که باید زمینه فعالیت آنها را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *