معاون جدید درمان، نظارت دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شد

رشت رویایی- طی مراسمی از زحمات دکتر جلال خیرخواه تقدیر و دکتر حسین اتحاد به عنوان معاون جدید درمان معرفی شد.

معاون جدید درمان، نظارت دانشگاه علوم پزشکی گیلان

در این مراسم دکتر یوسف زاده چابک با بیان اینکه برگزاری این‌گونه مراسم نوعی جابجایی مسئولیت‌هاست، اظهار کرد: هر شخصی که مسئولیتی را می‌پذیرد قابل احترام است و باید مورد قدردانی قرار گیرد و فردی که مسئولیت معاونت درمان را بر برعهده می‌گیرد بار سنگینی بر دوش خواهد داشت زیرا یکی از رسالت‌های مهم دانشگاه تضمین سلامت مردم است.

وی با اشاره به اینکه بیماری‌های غیرواگیر یکی از تهدیدهای بزرگ جامعه است که سلامت انسان را به خطر می‌اندازد، گفت: یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت و دانشگاه پرداختن به بیماری‌های غیرواگیر و ارتقا سطح کیفی فعالیت‌های درمانی است. در این راستا نظارت، مهم‌ترین وظیفه حوزه معاونت درمان می‌باشد.

رییس دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات دکتر خیر خواه، خاطر نشان کرد: دکتر خیرخواه در سمت معاون درمان، منشأ خدمات بسیاری بودند و عدالت را در مدیریت رعایت می‌کردند و همواره روحیه‌ای پرنشاط داشتند و جزو سرمایه‌های پرتوان دانشگاه محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به عملکرد دکتر اتحاد در سمت معاون آموزشی بیمارستان پورسینا، از ایشان به‌عنوان یکی از افراد صاحب نظر در حیطه درمان یاد کرد و افزود: دکتر اتحاد دیدگاههای خاصی در این حیطه دارند و امیدوارم در سمت جدید، منشأ تحولات خوبی در دانشگاه باشند.

معاون جدید درمان، نظارت دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکتر خیرخواه نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از ریاست دانشگاه و کارکنان حوزه معاونت درمان گفت: انتخاب و انتصاب معاونین، یکی از اختیارات ریاست دانشگاه بوده و قابل احترام است و با توجه به توانمندی‌های جناب آقای دکتر اتحاد، مطمئن هستم ایشان در پیشبرد اهداف دانشگاه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. وی افزود: این‌جانب نیز در دوران مسئولیت خود نهایت تلاش خود را راستای ارتقای سلامت استان بکار گرفته و عدالت را در بین کارکنان رعایت نمودم.

در ادامه دکتر حسین اتحاد معاون جدید درمان ضمن تشکر از دکتر خیر خواه اظهار داشت: شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گرفته است به معنای بهینه خرج کردن است. در این راستا بار سنگینی بر دوش حوزه درمان خواهد بود که هدف نهایی آن ارتقاء سلامت جامعه است. امیدوارم بتوانیم با تعامل و همفکری، شرایط را به نحو مطلوبی فراهم آوریم تا شاهد توزیع عادلانه منابع معنوی و مادی و در نهایت ارتقای شاخص‌های سلامت جامعه باشیم.

در پایان این مراسم حکم انتصاب معاونت درمان به دکتر حسین اتحاد اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های دکتر جلال خیرخواه قدردانی شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz