رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت:
هرگونه تغییر مدیریت به ضرر شهر رشت است

شهردار رشت در دیدار با قهرمانان شطرنج گیلان - خرداد 1395 - مظفر نیکومنش نودهی

رشت رویایی- عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اکنون موقعیت و وضعیت شهر رشت ایجاب نمی‌کند که شهردار استیضاح شود، گفت: در شرایط فعلی هر گونه تغییر مدیریت به ضرر شهر رشت است.

به گزارش فارس، مظفر نیکومنش با تبریک روز خبرنگار گفت: قدردانی از خبرنگاران بهانه‌ای برای حضور مسؤولان در جمع اصحاب رسانه است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت در ادامه با بیان اینکه شوراهای اسلامی نهادی اجتماعی خدماتی برای توسعه شهرها هستند، گفت: شوراها نباید سیاسی باشند اما با توجه به موقعیت‌های اجتماعی این نهاد، گرایش‌های سیاسی در آن نقش دارد.

او به نزدیک شدن به زمان انتخاب هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت اشاره کرد و گفت: امسال هیأت رئیسه انتخابی از طرف اعضای شورای اسلامی شهر رشت باید وزین، با تدبیر و با تجربه انتخاب شوند و این شورا را به طرفی هدایت کنند که به نفع شهروندان باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید براینکه اعضای شورا نباید به فکر منافع شخصی و سهم‌خواهی باشند، خاطرنشان کرد: اعضای شورا باید مصلحت مردم را در نظر بگیرند.

نیکومنش، خواستار عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر رشت خارج از مسائل گروهی و فردی شد و گفت: اعضای شورا باید به فکر توسعه شهر و آرامش روانی شهروندان باشند.

او بر پیشرفت شهر رشت نسبت به شهرهای دیگر کشور تأکید کرد و یادآور شد: جذب سرمایه‌گذار و رونق صنعت گردشگری در راستای اشتغالزایی جوانان باید از اهداف مورد نظر اعضای شورای اسلامی شهر رشت باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت در ادامه به استیضاح شهردار این شهر در هفته گذشته اشاره کرد و افزود: طرح پرسش از حقوق قانونی شورا است اما اکنون موقعیت و وضعیت شهر رشت ایجاب نمی‌کند تا شهردار استیضاح شود.

نیکومنش با اشاره به اینکه تغییر مدیریت در هر شرایطی به ضرر شهر رشت است، گفت: تغییر مدیریت‌ها یکی از بزرگ‌ترین مشکل شهر رشت بوده و در سال‌های گذشته به طور میانگین هر هشت ماه مدیریت شهری رشت تغییر کرده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz