مطبوعات سیاه‌نما!

مطبوعات

رشت رویایی- طنز / آن‌وقت می‌گن چرا مردم روزنامه و مجله نمی‌خوانند؟ خب معلوم است مطبوعات ما که به جای تیترکردن حرف‌های نشاط‌آور و درجه یک از نوع خندوانه! همه‌اش سیاه‌نمایی می‌کنند، چرا مردم پول بی‌زبون رو بدهند و روزنامه بخرند مشتی حرف‌های منفی و سیاه‌نمایی زنجیره‌ای بخوانند. مگر مردم اعصاب و روانشون را از سر راه پیدا کرده‌اند؟

خب از این مطبوعات سوال می‌کنیم در یک ماه در صحنه تصادفات جاده‌ای حدود ۴۰۰ نفر بمیرند، این واقعه تیترکردن داره؟ به جای این بنویسید در یک ماهه اخیر چندین میلیون از جاده‌های کشور به سلامت به مقصد رسیده‌اند، تا هم سازندگان خودروها خوشحال شوند، هم وزارت راه کلی بتواند پز بدهد و برنامه‌های شادمانه برقرار کند.

یا اینکه برای لغو چند تا کنسرت در برخی نقاط آن هم به صلاحدید آدم‌هایی که خودشان هم می‌گویند با موسیقی مساله‌ای ندارند باید تیتر زد، خب بنویسید ۹۰ درصد کنسرت‌های مجوزدار برگزار شد. آدم چرا باید این چند درصدهای ناچیز را هی بزرگ کند؟ واقعا این سیاه‌نمایی نیست؟

روزنامه به جای اینکه بنویسد مثلا چند هزار میلیارد، سوء استفاده و اختلاس شد مثلا بگویند، ۹۵ درصد بودجه‌های کشور در مسیر برنامه‌ریزی خرج شد. سوال این‌است که چرا این مطبوعات هی سیاه‌نمایی می‌کنند. ما که آخر مقصودشان را نفهمیدیم شما چطور؟

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz