مصدومیت مردی بر اثر آتش سوزی خانه ویلایی در رشت

رشت رویایی- آتش سوزی خانه ویلایی در رشت منجر به مصدومیت شدید یک نفر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، رخداد این آتش سوزی صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا نیروها و خودروهای اطفایی به محل حادثه در خیابان منظریه- خیابان ولیعصر(عج) اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات این سازمان گفت: شعله های آتش و دود از داخل اتاق خواب خانه ویلایی مشاهده می‌شد که سریعا نسبت به اطفای آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند.

او  با اشاره به سقف بتنی اتاق آتش گرفته،گفت: سقف های بتنی خانه ها تاثیر به سزایی در پیشگیری از گسترش آتش‌سوزی خواهند داشت.

مـومنی به سـوختگی ۱۰۰ درصدی مرد ساکن در محل آتش سوزی خبر داد و اضافه کرد: مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سوانح سوختگی انتقال یافت که هم اکنون در بخش ICU بیمارستان بستری است.

همچنین آتش‌سوزی دیگری صبح امروز در بلوار امام رضا(ع)  اتفاق افتادو که سریعا آتش نشانان با بازکردن درب‌های مغازه نسبت به اطفای آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند.

علت حادثه اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه یخچال مستقر در بالکن مغازه بود که با اقدام سریع آتش نشانان از گسترش و پیشروی آتش جلوگیری شد که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *