رشت رویایی- فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود، دروازه‌بان سپیدرود به تمرینات گروهی بین سه تا چهار هفته آینده باز می‌گردد.

به گزارش ورزش سه، سید محمد حسینی دروازه بان اول تیم سپیدرود رشت، مدتی است که در تمرینات این تیم حضور ندارد و همین امر موجب بروز نگرانی در بین هواداران سپیدرود شده است.

دکتر احمد فیروزی فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود در این رابطه گفت: با توجه به معاینات صورت گرفته در سه شنبه هفته گذشته برروی سید محمد حسینی مشخص شد که این بازیکن دچار درد شدید در ناحیه کمر است که با وسعت آسیب دیدگی بلافاصله تصویر برداری پزشکی از ناحیه آسیب ‌دیده صورت گرفت.

فیروزی اضافه کرد: با توجه به جواب تست های بالینی و یافته های پاراکلینیکی مشخص شد که حسینی دچار التهاب در دیسک بین مهره ای L4-L5 است که به علت درد و علائم بالینی از انجام تمرینات ورزشی منع شد و بلافاصله از روز سه شنبه مراحل درمان اولیه فیزیوتراپی وی شروع شد.

دکتر فیروزی در ارتباط با بازگشت دروازه بان سپیدرود به میادین، گفت: با توجه به آسیب حسینی منتظر نتیجه معاینات متخصصین حاذق ستون فقرات هستیم تا مدت زمان دقیق بازتوانی و بازگشت وی را به میادین اعلام کنیم، با این حال حداقل زمان دوری حسینی از تمرینات گروهی تیم ۳ الی ۴ هفته تخمین زده می شود.

او ادامه داد کادر پزشکی تیم تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهد تا با انجام چند نوبت فیزیوتراپی در روز زمان بازگشت حسینی به تمرینات را به حداقل برساند.