حمید سوریان مصدوم شد + خبر تکمیلی

رشت رویایی- فرنگی‌کار عنوان‌دار کشورمان در تمرینات تیم ملی دچار مصدومیت شد.

حمید سوریان

به گزارش ورزش سه، در حالی‌که اردوی جاری تیم ملی کشتی فرنگی تا هشتم تیرماه در خانه کشتی ادامه دارد، فرنگی‌کاران تمرینات خود را برای حضور موفق در المپیک ریو پیگیری می‌کنند.
در تمرین عصر دیروز فرنگی‌کاران که اختصاص به‌مرور فن و تمرین کشتی داشت، حمید سوریان فرنگی‌کار عنوان‌دار کشورمان از ناحیه گردن دچار مصدومیت شد. البته میزان دقیق این مصدومیت هنوز مشخص نیست و نیازمند معاینه دقیق پزشکان برای میزان آسیب‌دیدگی است.

به‌روزرسانی:
علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی در این باره به ایسنا گفت: سوریان از ناحیه گردن آسیب‌دیدگی کهنه دارد و در جریان تمرینات از این ناحیه دچار درد شد که خوشبختانه با نظر پزشکان آسیب‌دیدگی او جدی نیست و جای نگرانی وجود ندارد.

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین گفت: حتی روز گذشته در کنار سایر فرنگی‌کاران حاضر در اردوی تیم ملی تمرینات ایستگاهی را پشت سر گذاشت و مشکل خاصی پیدا نکرد. سوریان می‌تواند مانند گذشته به تمرینات خود ادامه بدهد البته باید تا چند روز یکسری مسائل را رعایت کند تا به بهبودی کامل برسد.

سوریان هم درباره شرایطش به سایت کمیته ملی المپیک گفت: در تمرینات روز گذشته از ناحیه گردن دچار آسیب‌دیدگی شدم که با درد بسیار شدیدی همراه بود اما خوشبختانه دردم رو به بهبود است و انشاله با دعای خیر مردم به‌زودی تمریناتم را از سر می‌گیرم. امیدوارم طی فرصت یک‌ماهه‌ای که تا اعزام کاروان ایران به المپیک ٢٠١۶ ریو باقیمانده شاهد اخبار آسیب‌دیدگی و مصدومیت افتخارآفرینان کشورمان نباشیم و انشاله کاروان امام رضا (ع) بدون مشکل راهی این دوره از بازی‌ها شده و دست پر به کشور بازگردد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz