مصدومیت جوان ۲۵ ساله بر اثر انفجار گاز در نانوایی در رشت

رشت رویایی- در اثر نشت گاز و انفجار یک نانوایی در خیابان سردار جنگل رشت یک جوان ۲۵ ساله از ناحیه دست و صورت مصدوم شد و به بیمارستان سوانح و سوختگی ولایت منتقل شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت در باره این حادثه گفت: در حادثه نشت گاز و انفجار یک نانوایی در خیابان سردار جنگل رشت یک جوان ۲۵ ساله از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی سطحی ۳۰ درصدی شد و به بیمارستان ولایت رشت منتقل شد.

شهرام مومنی گفت: با اعلام این حادثه به ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت، چهار خودروی اطفایی و نجات به همراه ۱۱ آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند.

او گفت: در این حادثه آتش سوزی اتفاق نیفتاد، اما آتش نشانان با حضور در محل بلافاصله، نسبت به قطع جریان برق و گاز و برای پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی به ایمن سازی و پاک سازی محل حادثه اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای رشت با اشاره به شدت ازدحام و دخالت عده زیادی از مردم حاضر در محل حادثه گفت: متاسفانه در بسیاری از حوادث و آتش سوزی ها شاهد این مشکل هستیم.

او از شهروندان خواست تا با توجه به تخصصی بودن حرفه آتش نشانی و کار تیمی آنها و برخورداری آتش نشانان به مهارت های لازم، در زمان بروز حوادث با رعایت و حفظ ایمنی یاریگر امدادگران و آتش نشانان باشند.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، دارای ۱۳ ایستگاه آتش نشانی و ۳۲۷ نیرو است.
کلانشهر رشت، حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *