مشکل بیکاری تحصیل‌کرده‌ها در گیلان حاد است

رشت رویایی ـ رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان از بیکاری شدید در گروه جنسی زنان در استان خبر داد و گفت که مشکل بیکاری در گروه‌های سنی ۱۵ تا ۲۹ سال و تحصیلکرده‌ها در گیلان حاد است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس، کیوان محمدی با اشاره به اینکه سهم گیلان از احیای ساختار صنعت ۵۰۰ میلیارد تومان است تاکید کرد: عدد مذکور در حال افزایش است.

او، افزایش اعتبارات در احیای ساختار صنعت را به دلیل تلاش مدیران در گیلان عنوان کرد و افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در اختصاص اعتبارات فعال هستند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان با بیان اینکه روند حرکت استان روبه جلو است، تاکید کرد: استاندار هماهنگی و آرامشی را در گیلان به وجود آورده و این امر موجب شده روند ما مثبت باشد اما نقاط منفی نیز داریم.

*مشکل بیکاری گیلان برطرف نشده است

محمدی به انتقاد برخی از افراد نسبت به اعلام نرخ بیکاری توسط استاندار گیلان اشاره کرد و گفت: عددی که استاندار اعلام کرده، درست است و آن را مرکز مطالعات مجلس شورای اسلامی ارائه می‌کند اما بنده از افرادی هستم که می‌گویم مشکل بیکاری در گیلان برطرف نشده است.

او با اشاره به اینکه مشکل بیکاری گیلان در گروه‌هایی حاد است، ادامه داد: در گروه‌های سنی ۱۵ تا ۲۹ سال و تحصیلکرده‌ها مشکل بیکاری داریم و همه باید تلاش کنیم این مشکل برطرف شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان، مشکل بیکاری در گروه جنسی زنان را شدید دانست و تاکید کرد که مشکل بیکاری باید با تلاش تمام مسؤولان و دستگاه‌ها برطرف شود.

او به لایحه بودجه سال ۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: لایحه بودجه مذکور پیشنهادی است و توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان با اشاره به حساسیت مردم گیلان نسبت به سرنوشت خود، تاکید کرد: اعتقاد داریم رسانه‌ها باید پرسش‌گر و مطالبه‌گر باشند اما باید بدانند پرسش را از کدام منبع بپرسند.

محمدی، دغدغه‌های موجود در مورد لایحه بودجه سال ۹۶ را دارای جنبه تبلیغاتی و به‌دور از خیرخواهی دانست و گفت: به آزادی رسانه‌ها در حد تهمت و افترا اعتقاد دارم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz