مدیرکل راه و شهرسازی گیلان:
مشکلات مسکن مهر رشت بزرگنمایی می‌شود

رشت رویایی- مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید نگرانی‌های بی‌مورد را از مردم دور کنند، گفت: مشکلات مسکن مهر رشت بزرگنمایی می‌شود.

مسکن مهر

مسکن مهر رشت بزرگترین مسکن مهر گیلان با ظرفیت اسکان حدود ۱۶ هزار خانوار، تا چند سال قبل بسیاری از امکانات را نداشت، ولی اهتمام مسئولین موجب شد بسیاری از خدمات به ساکنان ارائه شود و تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی در این زمان به بهره‌برداری برسد.

در کنار افرادی که از انتخاب خود برای خرید مسکن مهر رشت احساس رضایت دارند، افرادی هم هستند که با مشکلاتی روبرو بوده و با عدم اجرای تعهدات پیمانکاران، اتحادیه یا تعاونی ثبت نام کننده مواجه هستند.

علی خاوری در گفت‌وگو با ایسنا گفت:ترک‌هایی که در نمای ساختمانهای تعداد اندکی از واحدهای مسکن مهر رشت مشاهده می‌شود در حال ترمیم است و پیمانکاران این واحدها در حال رفع این مشکل هستند و معمولاً در نماهای سیمانی این ترک‌ها دیده می‌شود.

وی اضافه کرد: وجود نم در اغلب خانه‌های استان گیلان به طور معمول دیده می‌شود و واحدهای مسکن مهر نیز از این مستثنی نیستند هر چند که با استفاده از مصالح جدید سعی شده است تا مسکن مهر کمتر با چنین مشکلاتی مواجه شود.

خاوری با اشاره به اینکه از ۵۲ هزار واحد مسکن مهر رشت تاکنون ۴۰ هزار واحد تحویل متقاضیان شده است، خاطرنشان کرد: چون برخی از واحدها متقاضی ندارند، دو شرط شامل مالیکت و بومی بودن برای متقاضیان جدید برداشته شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه با ساخت ۵۲ هزار واحد مسکونی در مسکن مهر رشت طبیعی است که مثلاً زیر هزار واحد این مسکن‌ها مشکلاتی هم داشته باشند، تصریح کرد: نباید مشکلات بزرگترین سایت مسکن مهر گیلان را که سایت مسکن مهر رشت است بیش از میزانی که وجود دارد، بزرگنمایی شود و لازم است رسانه‌ها نگرانی‌های بی مورد را از مردم دور کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz