نظرمحمدی: مشکلات مالی تیم سپیدرود هنوز رفع نشده است

دیدار تیم‌های فوتبال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک - شهریور ۱۳۹۵ - علی نظرمحمدی

رشت رویایی- علی نظر محمدی در آستانه دیدار با راه آهن تهران، گفت: بازی سختی را با تیم راه‌آهن تهران داریم، این تیم از بازیکنان با تجربه لیگ برتر همچون هادی شکوری، محسن بیاتی نیا و علی‌رضا لطیفی بهره‌مند است.

به گزارش کاسپین، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود ادامه داد: راه آهن پس از برتری بر تیم پارس جنوبی جم، با روحیه در برابر سپیدرود صف‌آرایی خواهد کرد.

او با بیان اینکه در دو مرحله ساختار فنی و تاکتیکی تیم راه‌آهن را آنالیز کردیم، عنوان کرد: ضعف‌ها و نقاط قوت تیم راه‌آهن را شناسایی کرده‌ایم و به بازیکنان تیم شناسانده‌ایم.

نظر محمدی با اشاره به این موضوع که کندی خط دفاع راه‌آهن را هدف گرفته‌ایم، متذکر شد: نقطه قوت راه‌آهن ضربات ایستگاهی است و این قوت را مراقبت می‌کنیم.

او با بیان این که هواداران ما با سفر به تهران از تیم سپیدرود مقابل راه‌آهن تهران حمایت خواهند کرد، افزود: هواداران یار دوازدهم تیم فوتبال سپیدرود به شمار می‌روند.

او با اشاره به عدم رفع مشکلات مالی باشگاه سپیدرود، گفت: حسین هدایتی قبل از بازی با فولاد یزد دومین وعده مالی خود را محقق کرد، نتایج خوب هفته‌های اخیر را مدیون کمک‌های مالی حسین هدایتی و تلاش بازیکنان هستیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz