صندوق رای

مشارکت ۶۴ درصدی گیلانی‌ها در انتخابات هفتم اسفند

رشت رویایی- استاندار گیلان گفت: مشارکت ۶۴ درصدی گیلانی‌ها در انتخابات 

محمدعلی نجفی استاندار گیلان گفت: طبق آخرین آمار تا ظهر شنبه، در انتخابات هفتم اسفندماه، شاهد مشارکت حدود ۶۴ درصدی مردم استان بوده‌ایم.

او بر ضرورت احترام به آرای مردم تأکید و تصریح کرد: اگرچه منتخبین مردم درصدی از آراء مأخوذه را به خود اختصاص دادند، اما نماینده کل استان و شهرستان حوزه انتخابیه خود هستند.

استاندار گیلان خطاب به نامزدها و نیز منتخبان مردم در انتخابات گفت: این افراد اگر تا دیروز با یکدیگر رقابت داشتند، از امروز رفاقت را جایگزین آن کنند و با هر تفکر و جناحی به توسعه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بیاندیشند.

نجفی ادامه داد: از همه منتخبین مردم خواستارم تا ضمن حفظ اتحاد، همدلی و هم‌زبانی برای رفع مشکلات معیشتی مردم گام برداریم.

وی همچنین از حضور آگاهانه و پرشور مردم در انتخابات روز گذشته قدردانی و اضافه کرد: مردم با حضور خودشان به دنیا ثابت کردند هرجا نیاز باشد، همراه با نظام و دولت خواهند بود.

استاندار گیلان با بیان اینکه این شور و نشاط امید را در دل جامعه و مردم زنده کرد، گفت: علیرغم صرف زمان طولانی در پای صندوق‌های رأی، صبر و متانت این مردم شریف مثال‌زدنی است و تصمیم سازان و تصمیم گیران جامعه نسبت به این حضور باید متعهد باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz