مستأجرِ قاتل جسد مالک را در چاه انداخت

کشف جسد در چاه

رشت رویایی- فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: جوان ۳۰ ساله‌ای که با قتل مالک مغازه جسد وی را به درون چاه انداخته بود دستگیر شد.

به گزارش فارس، اکبر آقابیگی ادامه داد: در تاریخ دوم آبان ماه خبر مفقودی پیرمرد ۵۶ ساله‌ای به مرکز ۱۱۰ و پلیس آگاهی شهرستان اعلام که هم‌زمان به دلیل حساسیت موضوع اقدامات همه‌جانبه‌ای در جهت پیدا شدنش صورت گرفت.

او توضیح داد: بعد از گذشت ۲۴ ساعت با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی خودرو پراید متعلق به وی در بلوار غزالی شهرستان در حالی کشف شد که خودرو سوخته و مقداری خون در داخل صندوق‌عقب خودرو نیز کشف گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: با مشاهده مقداری خون و حساسیت موضوع یک تیم از مأموران دایره تشخیص هویت نیز مأموریت یافتند تا اقدام به جمع‌آوری سرنخ‌ها در این رابطه بپردازند.

آقابیگی افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد فرد مفقودشده که مالک یک کارواش است با مستأجر خود، که جوان ۳۰ ساله ای است مشاجره لفظی داشته که بلافاصله با هماهنگی قضایی احضار شد.

او با اشاره به اعتراف این جوان در بازجویی‌های علمی و فنی و در مقابل ادله پلیسی بیان داشت: مالک در ساعت ۱۹ دوم آبان جهت اخذ کرایه به کارواش مراجعه می‌کند که به علت اختلاف مالی با وی درگیر می‌شود و با زدن چندین ضربه به‌وسیله میله آهنی به سر مقتول، وی را بی‌هوش و سپس پیکر بی‌جان او را در داخل صندوق‌عقب خودرو خودش می‌گذارد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: جنازه توسط قاتل با پراید مقتول به بیرون از شهر منتقل و آن را داخل چاه روستای خواجه بچه می‌اندازد و پس از آن خودرو را در پشت کارواش باهدف از بین رفتن آثار آتش می‌زند.

آقابیگی عنوان کرد: با اعترافات تکان‌دهنده متهم صحنه قتل به دستور مقام قضایی بازسازی و جسد توسط مأموران آتش‌نشانی از چاه به بیرون منتقل گردید.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz