مسابقه عکس «رشت سپیدپوش» برگزار می‌شود

رشت رویایی ـ مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری مسابقه عکاسی «رشت سپیدپوش» خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های گرفته شده از سطح شهر رشت در روزهای برفی را تا ۲۲ بهمن به ایمیل یا آدرس تلگرامی سازمان فرهنگی شهرداری رشت ارسال کنند.

[su_frame align=”center”]مسابقه عکس رشت سپیدپوش[/su_frame]

به گزارش ایسنا، علیرضا حسنی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در حاشیه فعالیت هنرمندان برای خلق آثار برفی گفت: شهر رشت مملو از هنرمندان خلاق است که از فرصت‌ها به نحو مطلوبی بهره می‌برند.

او اقدام خودجوش هنرمندان برای چنین فعالیت‌هایی را تحسین برانگیز عنوان کرد و گفت: چنین فعالیت‌هایی که نشاط عمومی را به همراه دارد باعث پویایی جامعه می‌شود و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با مشارکت شهرداری منطقه دو رشت در راستای تقویت چنین فعالیت‌هایی از چند اثر برتر تقدیر خواهد کرد.

حسنی به برگزاری جشنواره‌ها در راستای شعار «شهر رشت شهر جشنواره‌ها» اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک شاهد جشنواره‌های مناسب با مشارکت منطقه دو در پیاده راه خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت گفت: از نفرات برتر پس از داوری آثار طی مراسمی تقدیر به عمل خواهد آمد.

حسنی در پایان تاکید کرد که علاقه‌مندان می توانند عکس‌های گرفته شده از سطح شهر رشت در روزهای برفی را تا ۲۲ بهمن به آدرس ایمیل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت farhangi1.rasht.ir و یا به شماره تلگرام ۰۹۰۱۷۴۰۸۲۹۳ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *