مرگ ۳ نفر در تصادف رانندگی جاده‌ای در گیلان

رشت رویایی- فرمانده پلیس‌راه گیلان از مرگ ۳ نفر در تصادف رانندگی جاده‌ای در استان خبر داد و گفت: سبقت غیرمجاز عامل مهم وقوع این ۳ حادثه بوده است.

تصادف رانندگی جاده‌ای در گیلان

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به وضعیت ترافیک جاده‌ای گیلان اظهار کرد: اکنون ترافیک در محورهای ارتباطی استان روان است.

وی با بیان اینکه محدودیت ترافیکی نداریم، تصریح کرد: از رانندگان می‌خواهیم هنگام رانندگی مقررات را رعایت کرده و از سبقت و سرعت غیرمجاز پرهیز کنند.

فرمانده پلیس‌راه گیلان با اشاره به وقوع حادثه مرگبار رانندگی در جاده‌های استان خاطرنشان کرد: شب گذشته در سه حادثه تصادف رانندگی که در جاده‌های استان رخ داد سه نفر جان خود را از دست دادند.

رستگار عامل اصلی وقوع هر سه تصادف را سبقت غیرمجاز عنوان کرد و ادامه داد: سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ پرخطرترین تخلفات رانندگی است.

وی با تأکید بر اینکه رانندگان کتاب آیین‌نامه رانندگی را مطالعه کنند، یادآور شد: سبقت و سرعت غیرمجاز از تخلفات حادثه‌ساز رانندگی در جاده‌ها است.

این مسئول جاده‌های گیلان را دارای شرایطی خاص دانست و گفت: سبقت و سرعت غیرمجاز بیشترین تلفات حوادث رانندگی را دارند.

رستگار خلوت بودن جاده‌ها را دلیلی برای تخطی از سرعت و سبقت غیرمجاز ندانست و رعایت سرعت مطمئنه را مورد تأکید رانندگان قرار داد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz