مرگ یک نوجوان و حال وخیم شش نفر دیگر بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز

رشت رویایی ـ معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان از مرگ یک نوجوان و بستری شدن شش نفر دیگر به دلیل مصرف مشروبات الکلی در رشت خبر داد.

مرگ یک نوجوان و حال وخیم شش نفر دیگر بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز

محمدرضا خیرخواه با اشاره به گزارش مسؤولان یک بیمارستان مبنی بر انتقال سه نفر جوان با حال بد به واحد اورژانس به خبرگزاری «فارس»‌گفت که ماموران انتظامی به منظور بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

او گفت که سه نفر از این جوانان پس از انجام دیالیز به حالت کما رفتند و ادامه داد: جوانان مذکور پس از مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدند و به پزشک مراجعه کردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه یک نوجوان ۱۷ ساله با توجه به تلاش پزشکان جان خود را از دست داده است، تاکید کرد: دو نفر جوان دیگر از سطح هوشیاری پایینی برخوردارند و تحت مراقبت‌های ویژه هستند.

خیرخواه از دستگیری فروشنده مشروبات الکلی دست‌ساز سابقه‌دار توسط ماموران انتظامی خبر داد و گفت: هفت نفر مشروبات الکلی مذکور را مصرف کردند و به غیر از یک نفر که جان خود را از دست داده است، افراد دیگر از حال عمومی مساعدی برخوردار نیستند.

او با هشدار به خانواده‌ها مبنی بر نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان خود، تاکید کرد: نوجوانی مرحله گذر از آسیب‌های اجتماعی است و خانواده‌ها باید بر عملکرد فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باسند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان رابطه سالم، سازنده و همراه با محبت در کنترل مناسب‌تر بر رفتار فرزندان را موثر دانست و گفت: خانواده‌ها نسبت به رفتار مشکوک فرزندان خود بی‌تفاوت نباشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz