مرگ پدر و کودک خردسال در سانحه رانندگی در گیلان

تصادف پراید

رشت رویایی- فرمانده پلیس‌راه گیلان از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری و مرگ پدر و فرزند ۴ ساله‌اش در یکی از جاده‌های استان خبر داد.

به گزارش فارس، مهیار رستگار امروز با اشاره به وضعیت بارندگی و لغزندگی جاده‌های استان اظهار کرد: بارش باران پدیده تاثیرگذار در وقوع تصادفات رانندگی است.

او با بیان اینکه بارندگی سطح جاده‌های استان را لغزنده کرده است، افزود: بیشتر نقاط گیلان هوا بارانی و سطح جاده‌ها لغزنده است.

فرمانده پلیس راه گیلان سطح راه‌ها را لغزنده خواند و گفت: رانندگان باید در شرایط بارانی با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از سبقت غیرمجاز بپرهیزند.

او از وقوع یک حادثه رانندگی مرگبار در بامداد امروز خبر داد و افزود: امروز یک دستگاه خودروی سواری به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی سطح جاده‌ها واژگون و از مسیر جاده خارج شد که در این حادثه پدر که راننده بود و فرزند چهار ساله‌اش جان باختند.

رستگار با تأکید بر اینکه تخطی از سرعت همواره حادثه‌آفرین است، گفت: رانندگان باید شرایط جوی را در زمان رانندگی خود لحاظ کنند تا از حوادث ناگوار پیشگیری شود.

او با بیان اینکه سرعت و سبقت غیرمجاز را دو عامل مهم در وقوع تصادفات مرگبار خواند و خاطرنشان کرد: برای خودرویی که از این دو عامل تخطی کند حادثه در کمین است.

فرمانده پلیس راه گیلان به وضعیت ترافیکی محورهای این استان اشاره کرد و یادآور شد: روند ترافیک عادی بوده و محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان وجود ندارد.

او با اشاره به اینکه فردا محدودیت ترافیکی نداریم، متذکر شد: رانندگان با صبر و حوصله و رعایت به حقوق دیگران و در نظر گرفتن حق تقدم رانندگی کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz