مرگ مشکوک نوعروس در مسافرخانه

جسد

رشت رویایی- ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه، ۲۷ آبان با تماس صاحب مسافرخانه‌ای با پلیس، خبر مرگ مشکوک تازه‌عروس داده شد.

به دنبال تماس با پلیس پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در جستجوهای پلیس در کنار پیکر زن جوان دست‌نوشته‌ای پیدا شد که از مرگ خودخواسته خبر می‌داد، اما در بازرسی از اتاق او هیچ مدرکی که با آن دست به خودکشی زده باشد به‌دست نیامد.

در ادامه بازجویی‌ها، صاحب مسافرخانه به پلیس گفت: دو روز قبل زن جوان به مسافرخانه آمد و اتاقی اجاره کرد، صبح روزی که به اینجا آمد از مسافرخانه رفت، حدود ساعت ۲ نیمه‌شب بازگشت و بعدازآن از او خبری نشد.

صاحب مسافرخانه ادامه داد: بعد از گذشت ۲۴ ساعت این تازه‌عروس در اتاقش را باز نکرد که با کلید یدک وارد اتاق شدیم که با پیکر بی‌جان این تازه‌عروس مواجه شدیم.

تیم جنایی در بررسی‌های اولیه هیچ علایمی از ضرب‌وجرح روی بدن زن جوان پیدا نکردند اما از بازرسی اتاق چند نوشته به‌دست آمد که به نظر می‌رسید زن جوان دست به خودکشی زده است.

در دست‌نوشته‌های پیداشده نوشته‌شده بود: «۴ ماه قبل ازدواج کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که شوهرم معتاد است و تصمیم به جدایی گرفتم و…»

همچنین روی دست‌نوشته‌ای دیگر اسم دارویی به چشم می‌خورد که با توجه به پیدا شدن دست‌نوشته‌ها و نبود علائم ضرب‌وجرح به نظر می‌رسد زن جوان بیرون از مسافرخانه دارو مصرف کرده و بعد از ورود به اتاق جان‌باخته است.

گفتنی است جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz