مرسدس بنز GLS 2017، بزرگ بنز

رشت رویایی- شرکت آلمانی ساخت مرسدس بنز دو سال زمان را صرف طراوت و ساختن شاسی بلندهای خود کرده و این زمان‌بندی بهتر از این نمی‌توانست باشد. GLS تغییر نامی بوده که بنز برای این بار برای فروش بیشترش استفاده کرده است.

مرسدس بنز GLS 2017

مدل پایه از یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو دیزل با قدرت تولید ۲۵۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۷ پوند فیت بهره می‌برد، این خودرو یک پوشش است و مرسدس هیچگاه نسخه دیزلی را در آمریکا تبلیغ نمی‌کند؛ با این که GLS دیزلی ۱۵ درصد فروش را تشکیل می‌دهد اما این تبلیغ کامل بنز در آمریکا نیست. ظرفیت یدک کشی ۳.۴ تن و قیمت پایه ۶۷۹۷۵ دلاری می‌تواند آن را یکی از ماشین‌های گران بنز دانست.

مرسدس بنز GLS 2017

همه تریم ها سیستم چهار چرخ محرک ۴matic را به صورت استاندارد دارا هستند و همه نسخه‌های AMG از گیربگس ۹ سرعته اتوماتیک جدید مرسدس بنز بهره می‌برند که باعث بهبود ۵ درصدی مصرف سوخت می‌شود. مورد دیگری که وجود دارد انتخاب حالت اسپورت سیستم تعلیق پایین‌تر می‌آید و فرمان سفت‌تر می‌شود و پاسخ‌های پدال گاز افزایش می‌یابد.

مرسدس بنز GLS 2017

امکانات رفاهی عالی و وجود تمام امکانات باعث شده تا به این راحتی نتوان از آن گذشت اگر می‌خواهید تا در محله‌تان کسی باشید و سر و صدای زیادی به پا کنید نسخه AMG GLS63 را انتخاب کنید نسخه‌ای که قدرت تولید ۵۷۷ اسب بخار را داراست و از یک پیشرانه ۵.۵ لیتری تویین توربو بهره می‌برد. قیمت آغازی نسخه‌ای ام جی ۱۲۵۰۲۵ دلار می‌باشد و با اضافه شدن آپشن هایی چون سابیان های ردیف دوم قیمت آن به ۱۲۶۸۸۰ دلار نیز رسیده است.

مرسدس بنز GLS 2017

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz