عمو-پورنگ-2

رشت رویایی- با برپایی آیینی شاد و خاطره انگیز در آستانه اشرفیه، از داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) مجری و برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش ایرنا، با برپایی آیینی شاد و خاطره انگیز در آستانه اشرفیه، با عنوان «در قندون، لب خندون» از داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) مجری و برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون تجلیل و قدردانی شد.

این آیین عصر روز جمعه با حضور امیرمحمد متقیان (یکی از همکاران عموپورنگ) و در میان استقبال پرشور طرفداران این مجری تلویزیونی به خصوص کودکان و نوجوانان در محل مجتمع گیلار پلاس آستانه اشرفیه برگزار شد.

داریوش فرضیایی در حاشیه برگزاری این آیین با اشاره به فعالیت هیجده ساله خود در صدا و سیما، گفت: عشق به مردم یکی از عوامل مهم فعالیت های من است و تا زمانیکه احساس کنم خودم هستم برای کودکان و نوجوانان کشورم کار خواهم کرد.

او در ادامه از گیلان به عنوان سرزمین مادری خویش یاد کرد و گفت: از اینکه در جمع مردم گیلان و به خصوص شهر آستانه اشرفیه هستم خوشحالم.

عمو پورنگ ضمن ابراز علاقه به مردم خون گرم و میهمان نواز گیلان افزود: امیدوارم بتوانم در یک فرصت دیگر در جمع مردم گیلان حضور پیدا کنم.

عمو-پورنگ-1-633x423

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه نیز در خصوص برگزاری این آیین گفت: داریوش فرضیایی یکی از مجریان و هنرمندان توانمند کشور در زمینه کودک و نوجوان است.

محمد معافی با بیان اینکه آیین تجلیل از این هنرمند توانای کشور با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزار شده افزود: ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین مردم از اهداف مهم برگزاری این مراسم بوده است.

او در ادامه از حمایت های فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه در برگزاری این آیین قدردانی کرد.

در این آیین عمو پورنگ و امیر محمد متقیان برنامه های شاد و با نشاطی را در میان شور و هیجان خانواده های شرکت کننده برای کودکان و نوجوانان به اجرا گذاشتند.

در حاشیه برگزاری این آیین که فرماندار آستانه اشرفیه نیز در آن شرکت داشت، با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، از داریوش فرضیایی تجلیل شد.