با حضور مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت

رشت رویایی- مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در سالن کتابخانه شهرک لاکانشهر رشت برگزار شد.

در این برنامه فرهنگی که به همت هیات مدیره شهرک لاکانشهر و شهروندان با فرهنگ این شهرک برگزار شد از مقام زنده یاد توران میرهادی پیشکسوت ادبیات کودک و نوجوان و از بنیانگذاران شورای کتاب کودک تجلیل شد.

مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت

محمدتقی عبدالهی در این مراسم ضمن تبریک این مناسبت به اهالی فرهنگ و ادب ایران از توران میرهادی به عنوان چهره‌ای ماندگار در تاریخ فرهنگ سرزمین‌مان نام برد و ابراز داشت: امروزه ایران اسلامی وامدار ایثارگری بزرگانی است که در عرصه‌های ایثار و شهادت و فرهنگ هنر جانفشانی کرده اند تا امروزه بتوانیم فرهنگ و تاریخ پرافتخارمان را به جهانیان عرضه کنیم .

مدیر منطقه ۵ شهرداری‌ رشت ادامه داد: وظیفه ما در مقابل این فداکاری‌ها و زحمات گسترش و انتقال فرهنگ دیرینه مان به نسل های بعدی است.

در ادامه برنامه از فعالین حوزه کتاب در شهرک لاکانشهر و ساکنین صاحب عنوان در زمینه علمی و ورزشی تقدیر شد.

مدیر منطقه ۵ شهرداری رشت با حضور در نانوایی شهرک لاکانشهر از ناصر بلباسی نانوای خوش ذوق شهرک که با ایده جذاب خود نانوایی شهرک را به محیطی فرهنگی تبدیل کرده و نماد کتابخوانی شهرک است ، تقدیر به عمل آورد.

مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت مراسم بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و تقدیر از نانوای خوش‌ذوق لاکانشهر رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz