رشت رویایی- روز گذشته به همت مشاور امور بانوان شهرداری رشت مراسم افطاری برای تکریم ایتام و کودکان بی‌سرپرست برگزار شد.

[su_frame align=”center”]مراسم افطاری برای تکریم ایتام و کودکان بی‌سرپرست[/su_frame]

در این مراسم دکتر محمدصادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، رسولی، کارگرنیا، شوقی و موسوی روزان از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، دکتر ثابت‌قدم شهردار رشت، دکتر جباری مشاور عالی شهردار رشت، بشردانش مدیرعامل سازمان زیباسازی شهری و ماه پسند مدیرمالی شهرداری، فلک دوست مشاور امور بانوان شهرداری رشت و فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت حضور داشتند.

[su_frame align=”center”]مراسم افطاری برای تکریم ایتام و کودکان بی‌سرپرست[/su_frame]

در این مراسم دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم در سخنانی گفت: خدمت همه عزیزان حاضر خیرمقدم می‌گویم؛ جناب آقای دکتر حسنی نماینده محترم مردم رشت و هم اعضای شورای اسلامی که حضور دارند، و به ویژه خدمت همه خانم‌های عزیز که در جمع ما هستند، دختران عزیز و مسئولین محترمی که از این عزیزان سرپرستی می‌کنند خوش‌آمد می‌گویم.

شهردار رشت در ادامه بیان داشت: ایام پربرکتی است به‌واسطه این ایام پربرکت با هماهنگی که همکاران در شهرداری انجام دادند توانستیم امشب به‌عنوان افطاری در خدمت شما عزیزان باشیم.

دکتر ثابت‌قدم در پایان صحبت‌های خود ابراز داشت: انشاالله ما به عنوان شهرداری در کنار سایر دستگاه‌های مسئول که وظیفه حمایتی قطعی از تمام اقشار جامعه داریم، بتوانیم در ایام مختلف کنار شما باشیم و امیدوارم که شما هم به عنوان شهروند مسئول در هر سن قشر و یا جنسی که باشید بیش از پیش با نگاهی که به توسعه شهر کمک کنید همراه ما باشید.

او همچنین گفت: امیدوارم که این ارتباط و حمایت ما از سازمان‌ها و NGO ها بتواند تداوم داشته باشد و این حمایت انشاالله حتماً مورد حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر هم هست.

[su_frame align=”center”]مراسم افطاری برای تکریم ایتام و کودکان بی‌سرپرست[/su_frame]

در ادامه این مراسم دکتر محمدصادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از شهردار محترم به دلیل تدارک این جلسه تشکر می‌کنم. امیدوارم در کنار شهردار محترم و اعضای شورای شهر بتوانیم حرکت مناسب و خوبی برای این شهر انجام بدهیم چراکه مشکلات شهر ما بسیاز زیاد است.

در پایان این مراسم و با حضور نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی شهر رشت هدایایی به سه موسسه خیریه دخترانه شایگان، موسسه خیریه همای سعادت و موسسه خیریه ترنم امید اهدا شد.