رشت رویایی- در پی برگزاری انتخابات سندیکای بیمه گران که با حضور رئیس این سندیکا در کشور و مدیران بیمه های دولتی و خصوصی گیلان در محل سالن همایش های بیمه ایران گیلان برگزار شد حجت اله فلکیان، مدیر کل بیمه ایران گیلان با کسب بیشترین آرای ماخوذه به عنوان رییس سندیکای بیمه گران گیلان انتخاب شد.

انتخابات سندیکای بیمه گران استان گیلان به منظور انتخاب هیات رئیسه استان روز چهارشنبه گذشته در سالن اجتماعات اداره کل بیمه ایران با حضور آقایان دهگاهی معاون اجرائی سندیکای بیمه گران ایران و مهندس اولیاء مدیر طرح و برنامه سندیکای بیمه گران و همچنین مدیران بیمه های بازرگانی استان گیلان برگزار گردید تعدادی از مدیران بیمه های بازرگانی گیلان در ابتدا روزمه ای از فعالیت خود را ارائه دادند.

در این مراسم آقای دهگاهی به ارائه گزارش عملکرد و فلسفه تشکیل سندیکا پرداختند و در خصوص نحوه برگزاری انتخابات توضیحاتی ارائه دادند.

در ادامه رای گیری برای انتخاب رئیس سندیکای استان برگزار شد که از میان چهار کاندیدا در این سمت آقای حجت اله فلکیان مدیرکل بیمه ایران استان گیلان با کسب اکثریت قاطع آراء مدیران بیمه های بازرگانی استان گیلان، به عنوان رئیس سندیکای بیمه گران استان گیلان انتخاب شد.

آقای قدیرپور مدیر بیمه سرمد استان گیلان به عنوان نایب رئیس و خانم خوبرو مدیر بیمه حافظ استان گیلان به عنوان دبیر سندیکای استان آرای لازم را کسب و انتخاب شدند.

گفتنی است حجت اله فلکیان پیش از این در بیمه ایران دارای مسئولیت ستادی و همچنین در تعدادی از استان های دیگر کشور دارای تجربه مدیریتی در همین بخش بوده است، او طی چند سالی که در گیلان عهده دار این مسئولیت است با استفاده از تجارب جوانان و بانوان مسیر رشد و ارتقای کارکنان را بر اساس شایسته سالاری برنامه‌ریزی کرده که این هدف مهم موجب ارتقای شاخص های این شرکت در گیلان و کشور شده است.