مدیرعامل ملوان: مسئولیت شکست را به عهده می‌گیرم

مسعود رضاییان

رشت رویایی- مدیرعامل باشگاه ملوان با انتشار بیانیه‌ای از طریق سایت رسمی باشگاه، نسبت به سقوط این تیم با ریشه و بازیکن ساز شمالی به دسته یک واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، مسعود رضاییان در این بیانیه با ابراز تأسف از وضعیت پیش آمده برای تیم ملوان مسئولیت شکست را به عهده گرفته و افزوده بودن یا نبودن من یا یکایک بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم و کارکنان باشگاه اصلاً اهمیت ندارد و آنچه که مهم است برپاخاستن دوباره ملوان است.

وی تصریح کرده که این سقوط قابل پیش بینی بود، اما قابل فهم، باورکردنی و از همه بدتر تحمل کردنی هم نیست و به عنوان ناخدای این کشتی اینک به گل نشسته از همه عاشقان دل خسته ملوان از ته دل عذرخواهی می‌کنم که کشتی به منزل نرسید.

صفر تا صد مسئولیت این ناکامی بر دوش من است و از همه بزرگواران استدعا دارم فرزندان برومند خودتان، بازیکنان ملوان را در برهه بسیار حساس و خطیر تنها نگذارید و همچون دریای شمال با سخاوت، مطمئن باشید که همه بازیکنان، کادر فنی و سرپرستی از اولین روز شروع تمرینات تا ساعت هشت شب جمعه سیاه ۲۴ اردیبهشت یک لحظه کم فروشی نکردند.

وی با بیان اینکه در سقوط تیم ملوان عوامل بسیار زیادی دخیل بوده‌اند بررسی عوامل شکست تیم را ضروری خوانده و افزوده: اینک زمان انتقال خشم و مجازات نیست بلکه زمان باز سازی در سایه اندیشه و دوباره ساختن ملوان است.

رضاییان تصریح کرده: برای برخاستن دوباره قوی سپید و پرواز در آسمان لیگ وقت تنگ است و باید در سایه لطف و حمایت شما حامیان همیشگی این تیم و خرد جمعی پیشکسوتان و مسئولان، فصل گذشته را به خوبی تجزیه و تحلیل کنیم.

مدیرعامل ملوان در خاتمه یادآور می‌شود: در طول هشت ماه حضور در باشگاه دیدم که هیات مدیره و در رأس آنها، رئیس هیات مدیره بسیار فراتر از وظیفه سازمانی خود عمل کرده و تیمی را که شب قبل از ورود به لیگ برتر بی یار و یاور و بدون مالک یا حامی مالی تنها مانده بود، تحویل گرفته و بیش از توان خود حمایت کردند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz