رشت رویایی- مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: محمد احمدزاده بر اساس مدارک و مستندات قانونی به باشگاه ملوان پیوسته و قاطعانه از او حمایت می‌کنیم.

[su_frame]مسعود رضائیان[/su_frame]

مسعود رضائیان عصر دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: مطالب مطرح‌شده در خصوص فقدان مدارک لازم و یا غیرقانونی بودن پیوستن این سرمربی به جمع ملوانان را باید شوخی تلقی کرد.

وی خاطر نشان کرد: احمدزاده مطابق مدارک قانونی از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کشور، جواز حضور در بازی مقابل استقلال خوزستان به عنوان سرمربی را دریافت کرده و فدراسیون فوتبال نیز بر اساس اما و اگر برای کسی کارت صادر نمی‌کند.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی تأکید کرد: مسئولان این باشگاه علاوه بر حمایت همه‌جانبه از سرمربی‌شان، شرایط لازم برای ایجاد آرامش بین بازیکنان و کادر فنی را نیز فراهم می‌کنند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری اردبیل طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که این باشگاه با استعفای احمدزاده موافقت نکرده و احمدزاده به دلیل عدم دریافت رضایت‌نامه از این باشگاه، همچنان سرمربی تیم شهرداری اردبیل بوده و هر کاری خواهند کرد تا نگذارند سرمربی ملوانان در دیدار مقابل سپاهان اصفهان روی نیمکت ملوان بنشیند.

ملوان بندر انزلی در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و از هفته ۲۳، جمعه ۱۲ فروردین ماه جاری در اصفهان میهمان فولاد مبارکه سپاهان خواهد بود.