رشت رویایی سرهنگ محمد پورمحسن مدیرعامل زحمتکش سپیدرود بعد از صعود ارتش سرخ گیلان به لیگ یک در برنامه با ورزش شبکه باران حضور یافت. به گزارش تشکل مستقل هواداران سپیدرود، گزیده‌ای از صحبت‌های او را در زیر می‌خوانیم:

– برای تبریک خدمت استاد رهنما رسیده بودیم. ایشان پیشنهاد دادند سپیدرود را تحویل بگیریم. بعد از تماس بنده با جناب صیاد در بندرعباس ایشان به ما کمک کرد ولی تلاش ما در ده بازی نتیجه نداد و سپیدرود به لیگ سه سقوط کرد.

– برای فصل بعد از سقوط خدمت جناب غلامی رسیدیم و ایشان هم قبول کردند هزینه‌های تیم را انجام بدهند. با هزینه خرید تیم ایشان یک میلیارد و هشت‌صد میلیون تومان هزینه کرد.

– تیم خوبی با افشین ناظمی بسته بودیم ولی بر اساس اتفاقات فوتبالی با بدشانسی صعود نکردیم.

– بعد از عدم صعودمان نا امید نشدیم و فردای همان روز برای فصل جدید استارت زدیم. سرانجام بعد از بررسی‌های فراوان علی نظر محمدی را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم.

– علی نظر محمدی تیم خوبی با کم‌ترین هزینه بست. از بازیکنان لیگ برتری و باتجربه استفاده کردیم. نگاه ما و تمام بازیکنان فقط صعود به لیگ یک بود.

– برای شروع فصل جدید و قرارداد بازیکنان هیچ بودجه‌ای نداشتیم ولی اعتبار بزرگی به اسم هواداران پشت ما بودند.

– همیشه تعامل خوبی با مسئولان استان داشتیم. در این فصل فرماندار رشت، شهردار و شورای شهر رشت، استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال کمک‌های شایانی به ما کردند.

– بیش از ۹۷ میلیون تومان از فصل قبل و ۱۱۷ میلیون در این فصل به هیئت فوتبال بدهکاریم که همواره جناب الماسخاله تعامل مناسبی با ما داشتند.

– در بحث معدن که تاکنون ۳۲۰ میلیون تومان از آن دریافت کرده‌ایم شخص جناب کوچکی نژاد و دکتر منتظری بنا به دستور نامه جناب استاندار به ما کمک‌های فراوانی کرده‌اند.

– تنها ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و ۲۰ درصد مبلغ کادر فنی را پرداخت نموده‌ایم ولی قول می‌دهم طی ماه‌های آینده کاملاً با همه تسویه حساب کنم. بازیکنان ما تاکنون ایثار کرده‌اند و به احترام هواداران هیچ وقت اعتراضی نکردند.

– گزینه اول ما برای فصل بعد فرشاد پیوس می‌باشد و منتظر برنامه‌های ایشان هستیم و امیدوارم به توافق برسیم و در لیگ یک در خدمت ایشان باشیم.

– لیستی تهیه کرده‌ایم و حدود بیست بازیکن گیلانی شاغل در خارج استان را شناسایی کرده‌ایم و سعی می‌کنیم با تیمی کاملاً بومی در لیگ یک شرکت کنیم.

دسته‌ها: رشت رویایی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.