مدیرعامل باشگاه سپیدرود توسط مالک باشگاه عزل شد

محمد پورمحسن

گیل‌خبر نوشت: غلامی، مالک باشگاه سپیدرود رشت طی نامه‌ای به مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، عزل سرهنگ محمد پورمحسن مدیرعامل باشگاه سپیدرود را اعلام کرد تا این باشگاه دسته اولی در آستانه شروع لیگ آزادگان وارد فاز جدیدی شود.

ظاهراً مصاحبه‌های پورمحسن و تلاش برای در اختیار گرفتن سپیدرود از عوامل اصلی عزل او توسط مالک است که فصل گذشته تیم را به اداره کل ورزش و جوانان واگذار کرده بود ولی همچنان به عنوان مالک باشگاه محسوب می‌شد.

به نظر می‌رسد مصاحبه‌های پورمحسن مبنی بر هزینه‌های باشگاه در فصل گذشته و عدم اعلام بعضی هزینه‌ها می‌تواند از دلایل اصلی این برکناری باشد. گفتنی است پورمحسن طی مصاحبه‌ای با صداوسیما اعلام کرده بود که کل هزینه‌های این تیم در فصل گذشته ۵۷۰ میلیون تومان بوده است و باشگاه سپیدرود هم در بیانیه‌ای اعلام کرد ۳۱۰ میلیون تومان هزینه‌های باشگاه توسط شهرداری رشت تأمین شده است. این در حالی است که هزینه‌های پارکینگی که شهرداری در اختیار گرفته بود در این اعلام هزینه بیان نشده بود. همچنین حداقل این باشگاه از طریق معدن شن و ماسه‌ای که کوچکی نژاد در اختیار آن‌ها قرار داده بود بیش از ۲۵۰ میلیون تومان دریافتی داشته است که البته خود پورمحسن در مصاحبه‌ای کمک این معدن را تاکنون بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان می‌داند. اکنون باید دید مالک باشگاه بعد از اعلام عزل مدیرعامل چه رویکردی در قبال مالکیت و مدیریت باشگاه در فصل جدید اتخاذ خواهد کرد. از آن جا که هنوز هیات مدیره جدید نیز تعیین تکلیف نشده است باید مشخص شود که غلامی در نظر دارد با همان تیم قبلی کار کند یا رویکرد جدیدی را اتخاذ خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود توسط مالک باشگاه عزل شد

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz