مدافع ملوان: هند و عمان را دست‌کم نمی‌گیریم

رشت رویایی- عزت‌الله پورقاز مدافع تیم ملوان که در بازی با گوام دقایقی درون دروازه ایران ایستاد بار دیگر در لیست نهایی کی روش جای گرفته و تنها ملوانی حاضر در اردوی تیم ملی است.

عزت‌الله پورقاز

مدافع اهل بندر ترکمن فوتبالمان خیلی مایل نیست هم اکنون نسبت به حضور یا عدم حضور خود در لیست برانکو برای فصل بعد واکنش نشان دهد و بیشتر علاقمند است در مورد تیم ملی صحبت کند…

اردوی تیم ملی چطور بود؟
اردوی بسیار خوبی بود با این که مدت زمانش کم بود. بچه‌ها همه با انگیزه بودند و جوانان در کنار با تجربه‌ها برای رسیدن به مرز آمادگی برای دو بازی پیش رو تلاش کردند.

تصور این شرایط خیلی دور از ذهن نبود. کی روش به بازیکنان لیگ برتری انگیزه داده است. او شور عجیبی را در فوتبال به راه انداخته که آینده فوتبال ما را تضمین می‌کند.

برای خود من هر روز کار کردن با کی روش یک کلاس است و کاریزمای او به بازیکن اعتماد به نفس را هدیه می‌دهد. امیدوارم امکانات تیم ملی روز به روز بهتر شود تا با اقتدار به جام جهانی روسیه صعود کنیم.

در لیست نهایی کی روش هم که جا گرفتی!
با اینکه در تمرینات همه تلاش خود را بکار گرفتم اما باز هم این انتخاب برایم جای خوشحالی دارد. بهترین لحظه زندگی‌ام پوشیدن پیراهن تیم ملی بوده و بازی کردن زیر پرچم ایران برایم لذت‌بخش است. الحمدالله شرایط خوبی دارم و می‌خواهم یک سال خوب را شروع کنم. همین جا هم از فرصت استفاده می‌کنم و پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید را به همه ایرانی‌ها تبریک می گویم و هیچ‌چیز برای من زیباتر از این نیست که لبخند را روی لب هم‌وطنانم ببینم.

بازی با هند و عمان خیلی چالش بر انگیزه نیست. درست است؟
با همه اوصاف ما این دو تیم را دست کم نخواهیم گرفت و تلاش می‌کنیم در این دو بازی قدرت اول آسیا را به رخ بکشیم.

درسایت های خبری آمده که شما یکی از گزینه‌های برانکو برای فصل جدید هستید؟
من در این باره چیزی نمی‌دانم اما الان همه فکر و ذهنم تیم ملی و بازی‌های باقی‌مانده ملوان است. ملوان باید در لیگ برتر باقی بماند و می دانم مردم خوب انزلی چقدر تیم را دوست دارند. من باید تلاش کنم که مردم خوب انزلی را خوشحال کنم. این دغدغه‌ها اکنون برای من زیباتر است.

تو تمرینات اخیر تیم ملی دروازه‌بانی کار نکردی؟
تیم ملی چند گلر خوب دارد و نیازی به حضور من نیست. در بازی با گوام اگر به داخل دروازه رفتم بر حسب وظیفه و نیاز تیم بود. خدا رو شکر ما الان گلرهایی داریم که هر کدام خودشان یک وزنه هستند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz