رشت رویایی- پرونده شرکت ۷ بازیگر زن و مرد، یک خواننده سرشناس و یک فوتبالیست تیم مطرح پایتخت در پارتی شبانه سعادت‌آباد به دادسرای ارشاد ارجاع داده شد.

به گزارش رکنا همه این متهمان سرشناس با سپردن وثیقه آزاد هستند تا پس از بررسی پرونده‌شان از سوی بازپرس ویژه دادسرای ارشاد و صدور کیفرخواست در مجتمع ویژه ارشاد محاکمه شوند.

شب جمعه هفته گذشته در باغی ۴۰ هزار متری در منطقه سعادت آباد پارتی مختلطی برپا بود که به خاطر سر و صدای زیاد آن همسایه‌ها در تماس با پلیس ۱۱۰ آنان را در جریان قرار دادند و ماموران نیز وقتی در مراجعه به این باغ خود را در برابر پارتی پر از مشروبات الکلی و مواد مخدر دیدند همه شرکت‌کنندگان را که بیشترشان به خاطر مصرف مشروبات الکلی و انواع مواد مخدر کوکائین، اسید و ماری‌جوانا در شرایط عادی‌ای نبودند بازداشت کردند.

وقتی تجسس‌ها روی این مردان و زنان متمرکز شد تیم تحقیق لابه‌لای شرکت کنندگان با ۷ بازیگر سرشناس، یک خواننده و یک فوتبالیست مطرح پایتخت روبرو شدند.

در بین بازیگران ۴ نفر زن و ۳ نفر مرد بوده‌اند و عجیب اینکه ۳ زن بازیگر با همسرانشان در این پارتی شبانه حضور داشتند.

پرونده پس از تحقیقات ابتدایی به دادسرای ارشاد ارجاع داده شد.

اسامی بازیگران:

الف-ح بازیگر مرد، ن-خ بازیگر زن، ‌ک-د بازیگر مرد، م-الف بازیگر زن، ‌ح-ن بازیگر مرد، آ-ج بازیگر زن، س-ق بازیگر زن،‌ الف-ع خواننده و م-م فوتبالیست تیم مطرح پایتخت.