رشت رویایی هافبک ملوان نسبت به داوری‌ها علیه تیمش ناراحت است.

[su_frame align=”left”]محمد آبشک[/su_frame]

محمد آبشک، درباره شکست تیمش مقابل پرسپولیس می‌گوید: بازی ما با پرسپولیس پایاپای بود و حق ما به هیچ عنوان شکست نبود. این مسابقه هرچه جلو رفت، بیشتر به یک جنگ شبیه شد. متاسفانه داور مسابقه با سوت‌هایی که زد، روی اعصاب بازیکنان ما راه رفت. کمال کامیابی نیا در دو صحنه با آرنج به صورت من زد و یک‌بار هم گوشم را با پایش شوت کرد. او گونه مازیار زارع را شکست اما خطایی در کار نبود. این مسائل همه باعث شد تا عصبی شویم. من فکر می‌کنم به خاطر دربی آینده پایتخت، داور با پرسپولیسی‌ها مدارا می‌کرد.

او صحبت‌هایش را این‌طور ادامه می‌دهد: متاسفانه حدود ۱۰ هفته است داوری‌ها به ضرر ما است. امیدوارم مسئولان رسیدگی کنند. تیم ملوان تیم بزرگ و مردمی است. نماینده شمال کشور است و نباید این‌طور ضرر کند. در هر بازی یا پنالتی‌هایمان را نمی‌گیرند، یا به ضررمان پنالتی می‌گیرند. خطای حریفان را نمی‌گیرند و … این شرایط درست نیست.

هافبک ملوان درباره اینکه گفته می‌شود از زمان حضورش در زمین، بازی به جنجال کشیده شد، تاکید می‌کند: من کلاً ۷، ۸ دقیقه در زمین بودم اما واقعیت این است عامل جنجالی شدن مسابقه من نیستم. اتفاقاً شرایط آرامی داشتم. حتی در صحنه‌ای که پرسپولیسی‌ها ناراحت شدند و درگیری پیش آمد، من می‌خواستم توپ را به احمدزاده بدهم اما او فکر کرد می‌خواستم به شکمش ضربه بزنم. کامیابی نیا با پایش گوش مرا شوت کرد اما داور باز هم خطایی نگرفت. در این شرایط کمی عصبی شدم.