رشت رویایی- وصول نامه استیضاح شهردار واکنش‌های بسیاری را توسط شهروندان رشتی در فضای مجازی به همراه داشته است. اما پیش از آنکه نتیجه استیضاح در جلسه روز پنجشنبه مشخص شود اکثریت قریب به اتفاق افکار عمومی آب پاکی را روی دست برخی از اعضای شورا ریخته‌اند و تمام‌قد حمایت خود را از شهردار رشت اعلام داشتند. حافظه تاریخی رشت کمتر به یاد دارد که شهروندانش اینگونه با مدیریت شهری خود همراهی و همدلی داشته باشند.

[su_frame align=”center”]واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به موضوع استیضاح شهردار[/su_frame]

فرجاد احمدی: خوب معلومه. در مقابل پیشرفت شهر فقط سنگ اندازی کردن. سیاست پیشگانی که با مفهوم منافع عمومی و توسعه رشت نا آشنا هستند.

دایی سام: (…) سنگ انداختن جلو پای شهردار و مردم.

زهرا. ا: فقط ثابت قدم، دزدا دستاشون بسته شده دارن دیوونه میشن

آیلین: حمایت حمایت. امیرکبیرزمانه

کامیار. ک: ما پشتتونیم

اشکان. ق: درود و سپاس از دکتر رسولی و تمام متخصصین و متعهدینی که دلشان برای آبادانی شهر می‌سوزد و به دور از جناح‌بندی و حواشی نظر مثبت خود و بسیاری از مردم شهر را بیان کردند. ما به داشتن همچین نماینده شورایی افتخار می‌کنیم

مصطفی. ا: من هم مثل استاد گرانقدرم٬ جناب دکتر رضا رسولی٬ یک ثابت قدم هستم

مجید. د: ما شهروندان شهر باران حمایتت می‌کنیم (درود به بزرگمرد رشت ثابت قدم)

بامداد: زنده باد دکتر ثابت قدم

حمید. پ: از کسی شنیدم یکی از اعضای شورای شهر مخالف جناب دکتر در قلیان سرا گفتن امیدوارم زودتر این شهردار بره تا یکی از دوستانم شهردار به شه

زهرا. ا: دزدا دارن دیونه میشن مخصوصاً (…) که دیگه دزدی واختلاس نمیتونن بکنن

لاله. پ: الان خیلی وقته که میرم شهرداری آرامش دارم, دیگه شلوغی اذیت نمیکنه واقعاً…قشنگ شدن شهرم بزرگترین هدیه ست ک از دکتر می‌گیرم.

محمدعلی: با توجه به عملکرد اخیر شهرداری نشان دهنده عزم راسخ شهردار برای اعتلا شهر رشت می‌باشد امید اینکه دستهای پشت پرده این امید تازه جوانه زده را نخشکاند

شهرام ۱۳۹۴: شدیداً مخالف (استیضاح) هستم

دایی سام: چجوری می‌کرد میدون شهرداریرو شما راضی می‌شدی؟؟؟ بده تغییر داد؟ چهره‌ی زشت شهرو عوض کرد این بده؟ سکوتو برگردونو به مرکز شهر بد شد؟ مردم بیشتر پیاده روی میکنن بده؟

ثابت قدم برکنار به شه تمام شهر داغون میشه و امثال {…} و … پولدارتر میشن همین

پروین. ا: زنده باد دکتر ثابت قدم

زرین: من یک بازنشسته‌ام و عاشق شهردار و مثل پسرم دوستش دارم خدا پشت پناهت باشه عزیزم وقتی روی نیمکتها که میدان شهرداری نصب کردی می‌نشینم و بسیار از دم غروب میدان شهرداری لذت می‌برم سماکچی دبیر بازنشسته.

رشتی: ‫من رشتی هستم و در تهران زندگی می‌کنم. از روزی که این آقا شهردار شدن چهره شهر تغییر کرده و رو اومده. و برای من که با فاصله چند ماهه به شهرم سر می‌زنم این تغییر ملموس و عالیه…

سیاوش: ثبات مدیریتی یکی از مواردی است که شهر به آن نیاز دارد، این امتیاز را از رشت نگیریم

ا.ریور: شهردار رشت واقعاً انسان پرتحرک و شهر شده مثل اروپا باید احسنت گفت به ایشون و متاسفانه افرادی هستند که فقط به فکر شکم بزرگ کردن و جیب مبارکشون هستند و شهردار جوان سدی راه چپاول می‌دانند و با جرات میگم هر کس رأی منفی به شهردار بده (…)

شاکری: شهردار تو قلبمونه