سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری برگزار کرد
مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما

مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری

رشت رویایی- ظهر امروز مانور ستاد جلوگیری از بحران سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت برای آمادگی و مقابله با بحران‌های باران، برف و یخبندان در فصل سرما برگزار شد.

به گزارش رشت رویایی، هرساله با فرارسیدن فصل سرما ستاد بحران شهرداری با همکاری سازمان‌های مربوطه به ریاست شهردار برای پوشش، آمادگی و مقابله با بحران‌های احتمالی تشکیل می‌شود.

مدیر سازمان عمران در این‌باره گفت: در این ستاد کلیه دستگاه‌ها از نظر فنی و میزان سوخت لازم مورد برررسی قرار می گیرند و به عبارتی اُوِرحال می شوند تا در روزهای سرد فصل سال در هنگام بروز برف، سیلآب و آب گرفتگی معابربتوانند خدمات رسانی کنند.

مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری

عاطفه چیرانی همچنین گفت: حدود ۲۰ دستگاه سنگین و کندرو برای مقابله با بحران احتمالی آماده سازی و تجهیزات جانبی نظیر یخ زدا، شن و نمک‌هایی که برای رفع یخ‌زدگی معابر، تهیه شده است.

او ادامه داد: امروز با کاروانی که تجهیز کردیم مانوری را در مسیر رینگ دور شهر در پیش داریم؛ مسیر کمربندی دورشهر که سطح سرویس آن هم برای داخل شهر است و هم به نوعی کمربندی بین راهی برای اتصال شهرستان‌ها و بحران‌های احتمالی در شهرهای همجوار است که باید توسط شهرداری پوشش داده شود.

او در خصوص انتظار ستاد بحران از شهروندان در روزهای بحران گفت: شهروندان باید در زمینه اطلاع‌رسانی به ستاد بحران کمک کنند؛ چون ممکن است بحران در ساعاتی از شبانه روز باشد که بعضاً از دید همکاران ما و مکان‌هایی که اکیپ بحران مستقر هستند مخفی بماند. نقش شهروند گزارشگر بسیار مهم است، زیرا با توجه به شناخت‌شان نسبت به محله بهترین افرادی هستند که می‌توانند گزارش درست و دقیق از شرایط ارائه دهند.

مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مانور ستاد جلوگیری از بحران برای مقابله با بحران‌های احتمالی فصل سرما توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz