مازیار زارع: به خاطر ملوان به علی دایی جواب رد دادم

مازیار زارع

مازیار زارع هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: حرف‌های زیادی در دلم دارم که نمی‌خواهم بگویم اما امیدوارم باشگاه ملوان با بازیکنان دیگر این تیم مثل من برخورد نکند.

زارع در مصاحبه با ورزش سه، در ابتدای حرف‌هایش در مورد وضعیت فعلی‌اش گفت: بعد از سقوط ملوان، این اولین بار است که مصاحبه می‌کنم. ابتدا باید از هواداران ملوان و مردم انزلیبابت سقوط این تیم عذرخواهی کنم و دست همه آنها را می‌بوسم. آنقدر مردم شهرم و ملوان را دوست دارم که نمی‌خواهم خیلی حرف‌ها که در دلم مانده را بزنم. ملوان جزو خانواده من بوده و خواهد بود، الان هم قصد مصاحبه نداشتم ولی به هر حال هواداران در تمرین یا جاهای دیگر در مورد غیبت من سؤال می‌کنند و در این مدت همیشه مرا مورد لطف خودشان قرار دادند.

او ادامه داد: من راضی نیستم فشاری روی آنها ایجاد شود و حرص بخورند. ده روز دیگر بازی‌هاشروع می‌شود و با انتخاب سرمربی جدید هم اتفاقی برای من نیفتاده و تماسی از سوی باشگاه گرفته نشده است. از طرفی به باشگاه ملوان و کادر فنی هم حق می‌دهم که در انتخاب بازیکناننظر خودشان را داشته باشند. فقط از هواداران ملوان خواهش می‌کنم که به فکر موفقیت تیمباشند نه من چون این ملوان است که به ما اسم و رسم داده است.

زارع گفت: من ۱۷ سالم بود که توسط بهمن صالح نیا به تیم بزرگسالان آمدم و هر چه دارم از ملوان و مردم شهرم است، در این مدت هم نهایت تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام دادم. ملوان شرایط حساسی دارد و دوست ندارم حرف‌های دلم را بزنم. اینجا بزرگتر از سیروس قایقران نداشتیم ولی در ملوان هم با او برخورد خوبی نداشتند. در این مورد از کوچکی بعضی چیزها یادم می‌آید و برخی چیزها را هم از پیشکسوتان شنیدم. آقا سیروس هم در نهایت به کشاورز رفت.

هافبک فصل گذشته ملوان در پاسخ به این سؤال که آیا از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشتی گفت: من باید از علی دایی و مرزبان عذرخواهی کنم خصوصاً از دایی که شخصاً خودش با من تماس گرفت و پیشنهاد داد که در تیمش بازی کنم اما به خاطر تیم شهرم نمی‌خواستم جای دیگری بروم. من به دایی جواب رد دادم و امیدوارم عذرخواهی مرا بپذیرد. او یکی از مربیان مورد علاقه من است.

زارع ادامه داد: من به خاطر ملوان دل و دماغ بازی کردن در تیم دیگر را نداشتم و فکر می‌کنم این فوتبال جای من نیست. من سرم را جلوی کسی خم نمی‌کنم و مقابل حرف زور تسلیم نمی‌شوم. شاید از ایران بروم و الان هم خیلی حرف‌ها در دل دارم که بهتر است سکوت کنم. فقط امیدوارم باشگاه ملوان مثل من با بازیکنان دیگر و خصوصاً جوان‌هایی که آرزوهایی زیادی دارند اینطور برخورد نکند.

او در مورد اینکه آینده‌اش در فوتبال ایران چه خواهد شد گفت: نمی‌دانم چه خواهد شد ولی گفتم که شاید از فوتبال ایران بروم. این دو ماه بدترین دوران برای من بود، من با سختی به اینجا رسیدم ولی هرگز تسلیم حرف زور نمی‌شوم و می‌خواهم ایستاده بمیرم.

زارع در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: امیدوارم بعدها مدعی نشوند که مرا می‌خواستند چون همه می‌دانند چه خبر است و چه مسائلی رخ داده است.

او در پایان در خصوص سقوط ملوان گفت: در سقوط ملوان فقط بازیکنان مقصر نبودند و بهتر است به دیگران اینطور فهمانده نشود که فقط بازیکنان مقصر بودند. در این اتفاق خیلی مسائل نقش داشت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz