ماجرای درگیری سر مزار مهرداد اولادی چه بود؟

رشت رویایی- خبر عجیب و غریب درباره مراسم ختم مهرداد اولادی، درگیری دو همبازی این بازیکن تازه درگذشته بود.

ملوانی‌ها بر سر مزار اولادی

در لابه‌لای خبرها از مراسم ترحیم مهرداد اولادی، خبر درگیری دو همبازی‌اش سر مزار او از همه بیشتر برجسته شد که خبر آنلاین آن را مخابره کرد. دعوایی بین محسن بنگر با شیث رضایی. آنچه این اتفاق را تلخ می‌کند، حرف‌های ستاره بزرگ‌تر پرسپولیس به شیث است که فوتبالش را در پرسپولیس نابود کرده است. بنگر به رضایی در جمع گفته: «جمع کن و برو، نمی‌خواهد اینجا بنشینی و گریه کنی. هر بلایی سر مهرداد آمده به خاطر تو است. تو که فوتبال خودت و مهرداد را نابود کردی.»

در حالی که همه از ایست قلبی ناگهانی این بازیکن ۳۰ ساله پرسپولیس و استقلال شوکه هستند، بازپرس پرونده روی ابعاد مختلف این مرگ تلخ تحقیق می‌کند. همبازی‌های سابقش مثل امیرحسین اصلانیان، این مرگ غم‌انگیز را ناشی از بحران روحی دانستند. مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان از بازیکنان سابق، پرسپولیس را مسبب بسیاری از مشکلات مهرداد می‌دانند. حاشیه‌هایی که این جوان با استعداد را از تکامل فوتبالش باز داشت. اینکه او به جای تبدیل شدن به سوپراستار، حالا این‌چنین چهره در خاک فروکشیده است.

کاظمیان و معدنچی سرمزار مهرداد هم حاضر به روبرو شدن با این بازیکن قدیمی پرسپولیس که خودش هم بچه همان حوالی است و فوتبالش را سر حاشیه‌هایش خیلی زود نابود کرد، نشدند.

اما جواد کاظمیان که در روزهای گذشته همواره کنار خانواده مرحوم مهرداد اولادی حضور داشته و دیروز نیز به محل دفن آن مرحوم رفته بود، وقتی چنین موضوعی را می‌شنود عصبانی می‌شود و به می‌گوید: این حرف‌ها چیست؟ همه ما بابت درگذشت مهرداد آزرده‌خاطر هستیم، دیگر با این مسائل دلمان را به درد نیاورید من نمی‌دانم چرا مردم اینقدر وقتی یک نفر فوت می‌کند،شایعه می‌سازند؟ آنهایی که این مطالب را بیان می‌کنند، دنبال چه چیزی هستند؟”

او که بغض خاصی در گلو داشت، صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: “آدم از این حرف‌ها آتش می‌گیرد. محسن بنگر بنده خدا با پای مصدوم تا قائمشهر آمده بود که کنار مهرداد باشد و به خانواده‌اش دلداری بدهد. شیث رضایی به خاطر همین مساله آمده بود. آن‌وقت برایشان حرف در می‌آورند؟ من که هر ثانیه کنار آنها بودم، هیچ درگیری ندیدم. چرا این مسائل را بیان می‌کنند؟”

کاظمیان صحبت‌هایش را این‌طور به پایان می‌برد:” این بچه با ۳۰ سال فوت کرده، آن‌وقت یکسری آدم بعد از مرگ هم رهایش نمی‌کنند. فقط می‌توانم بگویم متاسفم، متاسفم، متاسفم. همین.”

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz