[su_frame align=”left”]سارق - دستگیری[/su_frame]

رشت رویایی- خواستگار سمج در شهرستان لاهیجان در اقدامی عجیب دختر مورد علاقه‌اش را در آژانس مسافرتی حبس کرد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ در ساعت ۱ بامداد امروز مبنی بر حبس یک دختر در آژانس مسافرتی در شهرستان لاهیجان، ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان افزود: ماموران با حضور در محل، دریافتند که مردی ۴۰ ساله درب ورودی یک آژانس مسافرتی را بر روی خود و یک خانم ۲۹ ساله از داخل قفل کرده و از شنیدن پاسخ منفی خشمگین است.

سرهنگ جعفری خیرخواه با بیان اینکه طی چندین مرحله ماموران با تماس تلفنی به این مرد ۴۰ ساله اعلام می‌کنند که درب را باز کرده و سپس در این خصوص به مذاکره بپردازد، بیان داشت: با بی‌توجهی خواستگار سمج به هشدارهای پلیس، ماموران در یک لحظه از غفلت وی استفاده کرده و با شکستن درب ورودی وارد ساختمان می‌شوند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه خواستگار سمج که با سرعت عمل ماموران مواجه شده بود، دستگیر می‌شود، توضیح داد: ماموران با دستگیری متهم، از داخل کیف وی، یک قبضه کلت کمری به همراه سه فشنگ جنگی و یک افشانه دفاع شخصی کشف می‌کنند.

او با اشاره به بیان اینکه خواستگار سمج اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار گیلان و همکار این خانم در آژانس مسافرتی بوده، گفت: این زن ۲۹ ساله در تحقیقات پلیس اعلام داشته که قصد داشته با خواستگارش ازدواج کند ولی با اطلاع از سابقه سوء متهم از این کار امتناع کرده است.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با اشاره به اینکه خواستگار سمج و خانم ۲۹ ساله باهم به صورت شراکتی آژانس مسافرتی را اداره می‌کردند، افزود: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.