قهرمان بوکس گیلانی در صورت بی‌توجهی مسئولین پای خود را از دست می‌دهد

علی سلمانی

رشت رویایی- بوکسور گیلانی قهرمان آسیا در صورت تأمین نشدن هزینه عمل، پای خود را از دست می‌دهد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی سلمانی، قهرمان گیلانی مشت زنی آسیا که از ۱۷ خرداد به دلیل تصادف در یکی از بیمارستان‌های رشت بستری است، در صورت تأمین نشدن هزینه‌های عمل جراحی پای چپ خود را از دست می‌دهد.

او که تا ماه گذشته در اردوی گزینشی تیم ملی بوکس ایران برای شرکت در المپیک ریوی برزیل حضور داشت، به دلیل مشکلات مالی و معیشتی این اردو را ترک کرده بود.

مربی گیلانی تیم ملی بوکس نیز گفت: تاکنون دو عمل جراحی با حدود ۲۱۰ میلیون ریال هزینه روی پای وی انجام شده و دیگر توانایی پرداخت عمل‌های دیگر را ندارند.

افشین نادری با بیان اینکه یک عمل مهم دیگر باید روی پای این قهرمان آسیایی انجام شود، افزود: به دلیل نداشتن منابع مالی چند روزی است عمل جراحی وی به تأخیر افتاده و پاهایش سیاه شده است که امیدواریم با کمک مسئولان و خیران هرچه سریع‌تر تأمین شود.

همسر علی سلمانی هم گفت: تاکنون با کمک اطرافیان و وام هزینه‌های عمل را تأمین کردیم اما دیگر چیزی برای ما نمانده و از همه تقاضا دارم به این قهرمان که روزی برای کشورش افتخار آفرینی کرده بشتابند وگرنه نقص عضو خواهد شد.

دکتر فدایی دکتر معالج سلمانی هم گفت: پاهای این قهرمان بوکس به دلیل تأخیر در عمل سیاه شده و باید هرچه سریع‌تر این جراحی انجام شود در غیر این صورت مجبور به قطع عضو وی خواهیم شد.

جمعی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان هم با حضور در بیمارستان گیل گلسار از این قهرمان عیادت کرده و قول کمک مالی داده‌اند.

ارسطو، مدیر داخلی بیمارستان گیل گلسار هم از مساعدت این بیمارستان برای کاهش هزینه‌های عمل این قهرمان آسیایی خبر داد.

سه نشان طلای جوانان و یک نشان برنز مشت‌زنی بزرگ‌سالان آسیا و چندین دوره قهرمانی رقابت‌های بین‌المللی و ملی از مهم‌ترین افتخارات علی سلمانی مشت زن گیلانی است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz