[su_frame align=”center”]شلاق برای بازیگر معروف به اتهام رابطه نامشروع[/su_frame]

رشت رویایی- محاکمه پسر جوانی که با قمه انگشتان پسر همسایه را قطع کرده بود، صبح دیروز برگزار شد. در این جلسه متهم با حکم قاضی به قطع انگشت محکوم شد.

نخستین روز اسفند ‌سال ٩۴ بود که نزاع خونین در شهرک ولی‌عصر تهران درگرفت. علی پسر ٢٧ ساله با قمه به جان مهدی افتاد. شروع این نزاع از چشم در چشم‌شدن ساده شروع شده بود. نگاه علی و مهدی به هم گره خورد و پس از آغاز درگیری، علی ناگهان با قمه به سمت مهدی حمله کرد. مهدی به دلیل ضربه قمه علی از ناحیه دست مجروح شد. مهدی به اتاق عمل و زیر تیغ جراحی رفت اما پزشکان هر چقدر تلاش کردند، نتوانستند دو بند انگشت او را پیوند بزنند.

مهدی بلافاصله پس از بهبود نسبی از علی به دلیل قطع انگشت دستش شکایت کرد. از طرف دیگر علی با وجود اطلاع از حادثه‌ای که برای مهدی پیش آمده بود، به راحتی از سوی پلیس بازداشت شد. او در همان اظهارات اولیه به قمه‌کشی و درگیری با مهدی اعتراف کرد. علی پس از اعتراف به این ضرب‌و‌جرح و شرکت در نزاعی که منجر به قطع انگشت مهدی می‌شود، با قرار وثیقه سنگین موقتا تا جلسه دادگاه آزاد شد.

علی صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد تا به اتهام شرکت در نزاع و قطع انگشت با قمه محاکمه شود.

شاکی پرونده بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد. علی نیز در دفاع از خود گفت: «من آن شب حال طبیعی نداشتم که قمه کشیدم. من ۴‌سال است که شیشه و قرص مصرف می‌کنم. من کاملا بی‌دلیل به خیابان آمده بودم و سر هیچ و پوچ با مهدی درگیر شدم؛ واقعا هیچ دلیلی برای این دعوا وجود نداشت. من بعد از این حادثه مواد را ترک کرده‌ام و الان از رفتار خودم پشیمانم. از این‌که با مهدی درگیرشدم و باعث نقص عوض او شدم، خیلی ناراحت هستم.» او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «می‌دانم که حالا پشیمانی فایده‌ای ندارد؛ اما از مهدی تقاضا دارم به خاطر فرزندم که قرار است تا چند ماه دیگر به دنیا بیاید، مرا ببخشد. من قبلا چندبار برای جلب رضایت مهدی با او ملاقات کرده بودم. آخرین‌بار قرار بود رضایت او را جلب کنم اما پدرم به ‌خاطر کهولت سن جان سپرد و نتوانستم برای مصالحه پیش مهدی بروم اما حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم به من چند روز مهلت بدهند تا با پرداخت دیه رضایت مهدی را جلب کنم.»

با رد این درخواست از سوی قضات دادگاه آنها وارد شور شدند و حکم به قطع انگشت کوچک دست راست علی دادند.

روزنامه شهروند