تیم فوتبال ملوان

رشت رویایی- با اعلام برنده مزایده باشگاه نفت عدم حضور ملوان در لیگ برتر قطعی شد.

به نوشته سایت رسمی باشگاه نفت تهران: شرکت بهنام پیشرو کیش در نهایت توانست نام خود را به عنوان صاحب سهمیه لیگ برتری نفت تهران معرفی کند.

این وب‌سایت همچنین توضیح داد: به استحضار می‌رساند فرایند واگذاری مذاکره و مزایده فروش سهام باشگاه نفت تهران در یک ماه گذشته انجام شد. در این راستا موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران از همه شرکت‌هایی که در مزایده و مذاکره حضور پیدا کردند به ویژه باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان نهایت تشکر و قدردانی را دارد.

با توجه به اینکه هرگونه واگذاری و انتقال سهام باشگاه بر اساس مقررات جاری منوط به اخذ مجوز کمیسیون ماده ۵ را دارد، در این زمینه کمیسیون مذکور از بین همه متقاضیان صرفاً با انتقال سهام باشگاه به شرکت سرمایه‌گذاری بهنام پیشرو کیش موافقت کرده است به همین دلیل با توجه به اخذ این مجوز به شماره نامه ۱۲۶۷/د/۲۰۶/۹۵ به تاریخ ۱۳۹۵/۵/۸ واحراز شرایط لازم دیگر از سوی شرکت سرمایه‌گذاری بهنام پیشرو کیش انتقال سهام باشگاه نفت تهران به شرکت بهنام پیشرو کیش نهایی شده است.

[su_frame align=”center”]قصه به آخر رسید ملوان به لیگ برتر نرسید اسناد[/su_frame] [su_frame align=”center”]قصه به آخر رسید ملوان به لیگ برتر نرسید اسناد[/su_frame]

گفتنی است مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان به این خبر واکنش نشان داد و گفت: بعد از انتشار خبری مبنی بر انتقال تیم نفت به بهنام پیشرو آن هم در حالی که ملوان برنده قانونی مزایده بوده است، مدیران ملوان با مدیران شرکت ملی نفت تماس گرفتند تا اصل قضیه را مطلع شوند و مدیران شرکت ملی اعلام کردند این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و ماجرا و موضوع انتشار این خبر کذب را پیگیری خواهند کرد.