قاتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی دستگیر شد

دستگیری

رشت رویایی- حسن نوری شیرازی با تأیید خبر قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» گفت: انگیزه انجام این قتل، سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

حسن نوری شیرازی در گفتگو با خبرنگار فارس در سیاهکل، با تأیید خبر قتل پیرزن ۸۵ ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» گفت: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

او ضمن تکذیب شایعات مبنی بر بسته بودن دست و پای مقتول، گفت: متهم اصلی این پرونده دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

دادستان شهرستان سیاهکل اضافه کرد: هم‌اکنون پرونده این قتل در حال بررسی می‌باشد و در صورت نهایی شدن و صدور حکم؛ اطلاعات تکمیلی در اختیار مردم شریف سیاهکل قرار می‌گیرد.

نوری شیرازی ضمن درخواست از تمامی مردم جهت حفظ موارد امنیتی در منازل و محل کار خود، گفت: متأسفانه علی‌رغم هشدارهای پلیسی عدیده؛ برخی از مردم موارد ایمنی را رعایت نکرده و وجوه و اموال گران‌قیمت خود را در محل مناسبی نگهداری نمی‌نمایند و آن‌ها را به‌راحتی دسترس و در معرض دید سارقین قرار می‌دهند که همین امر باعث تحریک بزهکاران می‌شود.

او، از زحمات بی‌وقفه بازپرس پرونده و تلاش شبانه‌روزی مأمورین نیروی انتظامی شهرستان سیاهکل در جهت شناسایی و دستگیری عامل قتل قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *