قاتل جوان کوچصفهانی دستگیر شد

رشت رویایی _ معاون اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری قاتل جوان ۳۵ ساله کوچصفهانی در شهرستان رشت خبر داد.

قاتل جوان کوچصفهانی دستگیر شد

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه گفت: ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح روز ۲۸ آذرماه سال جاری فردی طی مراجعه حضوری به کلانتری بخش کوچصفهان شهرستان رشت اعلام داشت که برادرش از شب گذشته بعد از خروج از مغازه موبایل فروشی خود مفقود شده است.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته ماموران انتظامی، خودروی فرد مفقود شده در یکی از روستاهای بخش لشت‌نشاء شهرستان رشت به صورت خون آلود پیدا شد، گفت: جسد فرد مذکور نیز در حالی که آثار ضربات چاقو روی بدن او مشخص بود در یکی از روستاهای آستانه اشرفیه کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: ماموران آگاهی شهرستان آستانه اشرفیه قاتل ۲۲ ساله را پس از کشف جسد شناسایی و دستگیر کردند.

سخنگوی پلیس گیلان با اعلام اینکه قاتل شاگرد اخراج شده مغازه موبایل فروشی مقتول بوده، اضافه کرد: متهم دستگیر شده مدتی قبل به جرم سرقت از محل کارش اخراج شده بود.

سرهنگ جعفری درباره چگونگی وقوع قتل گفت: قاتل در اعترافات خود عنوان داشته شب حادثه بعد از تعطیلی مغازه در مسیر راه مقتول قرار گرفته و پس از سوار شدن به خودروی او، از سوی مقتول تهدید به انتشار فیلم‌های سرقت می‌شود.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه متهم پس از مشاجره لفظی با چاقویی که از قبل تهیه کرده بود، مقتول را در داخل خودرو به قتل رسانده، گفت: قاتل جسد را در روستایی در آستانه اشرفیه و خودرو مقتول را نیز در بخش لشت‌نشاء رها می‌کند.

سخنگوی پلیس گیلان در پایان از اصحاب رسانه‌ها خواست به منظور اطلاع از صحت و سقم اخبار پلیس با شماره ۲۱۸۲۱۵۶ مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس به عنوان منبع رسمی انتشار اخبار انتظامی تماس حاصل نمایند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz