فیلم‌برداری پلیس از روابط جنسی مردم!

رشت رویایی- تعدادی از افسران پلیس بریتانیا به اتهام استفاده غیرمجاز از هلیکوپتر پلیس برای فیلم‌برداری از روابط جنسی مردم راهی دادگاه می‌شوند.

افسران پلیس بریتانیا

به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، چند افسر پلیس فعال و یا بازنشسته در «سوث یورکشایر» انگلستان به همراه یک خلبان سال آینده میلادی باید به اتهام استفاده غیرمجاز از هلیکوپتر پلیس برای فیلم‌برداری از روابط جنسی مردم محاکمه خواهند شد.

تاکنون چهار نفر پیرامون این ماجرا دستگیر شده‌اند. گفته شده که این چهار مظنون از یک هلیکوپتر برای فیلم‌برداری از مردم هنگام برقراری روابط جنسی و یا هنگام عریان شدن به طور کاملاً غیرقانونی فیلم‌برداری کرده‌اند.

در همین ارتباط متیو لوکاس، ۴۱ ساله، لی والز، ۴۶ ساله، آدریان پوگمور، افسر سابق پلیس و ۵۰ ساله و متیو لوزمور، خلبان پلیس و ۴۴ ساله در دادگاه شفیلد کراون حاضر شدند تا پیرامون اتهامات وارده توضیح دهند.

همین اتهامات به مالکوم ریوز، ۶۳ ساله، که تا پیش از بازنشستگی در سال ۲۰۱۳ به عنوان خلبان در دپارتمان پلیس سوث یورکشایر خدمت می‌کرد نیز وارده شده اما وی از حضور در دادگاه روز سه‌شنبه امتناع ورزید.

در مجموع چهار اتهام بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ – یکبار در ماه اوت ۲۰۰۷، دو بار در یک روز در ماه ژوئیه ۲۰۰۸ و یکبار نیز در ژوئیه ۲۰۱۲ – به این افراد وارد شده است. یکی از این اتهامات «مشاهده و فیلمبرداری از شخصی عریان بدون اطلاع و رضایت وی» بوده است.

این پنج افسر پلیس حالا باید به اتهام «سو استفاده از منابع پلیس برای مقاصد خارج از وظیفه‌های استخدامی آن‌ها از جمله مشاهده و فیلمبرداری از روابط جنسی مردم» پاسخ دهند.

دپارتمان پلیس سوث یورکشایر تأیید کرده که تنها لوکاس و والز در حال حاضر در استخدام پلیس هستند. گفتنی است هر پنج نفر اتهامات وارده را رد کرده‌اند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz