رشت رویایی- فولاد خوزستان موفق شد با تک گل امیرحسین فشنگچی برابر ملوان پیروز شود و به یک امتیازی سپاهان اصفهان در جدول برسد.

[su_frame align=”left”]فولاد خوزستان برابر ملوان بندرانزلی[/su_frame]

فولاد و ملوان که در پایین جدول حضور دارند برای ۳ امتیاز مهم و حساس امروز نیاز داشته‌اند و با این تفاسیر به مصاف هم رفتند. دراگان اسکوچیچ که برای تیم سابقش تیمش را به میدان فرستاده بود، با سیستم ۲ـ ۴ـ ۴ لوزی به بازی وارد شد. در دقایق ابتدایی فولاد مالک توپ و زمین بود اما نتوانست موقعیت زیادی روی دروازه ملوان ایجاد کند. آفسایدگیری ملوانی‌ها در نیمه اول بسیار کاربرد داشت و فولادی‌ها را در تله آن چندین و چند بار گرفتار کرد البته دو صحنه مشکوک در محوطه‌های جریمه دو تیم با اعتراض عوامل دو تیم اتفاق افتاد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. انتهای بازی فولادی‌ها به خود آمدند و حرکت شریفات و سپس پاس ساسان انصاری به امیرحسین فشنگچی، وی را در موقعیت فوق‌العاده قرار داد و این بازیکن توانست با یک بغل پای ساده دروازه تیم سابقش را باز کند. البته بعد از این موقعیت اسماعیل شریفات می‌توانست اختلاف را به دو گل برساند که با واکنش حسینی روبه‌رو شد. شریفات در نیمه اول یک گل به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد. در نیمه دوم نیز حملات دو تیم هیچ گلی را در بر نداشت تا فولادی‌ها با همان تک گل فشنگچی پیروز از میدان بیرون بیایند.

دقایق حساس
دقیقه ۲۰: اسماعیل شریفات در محوطه جریمه بعد از دریبل بازیکن ملوان قصد شوت زنی داشت اما دفاع ملوان مانع از ان شد و فولادی‌ها در ادامه به این صحنه معترض بودند.
دقیقه ۲۴: شوت ساسان انصاری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم از دروازه به بالا رفت.
دقیقه ۲۸: پاس مشت مدافعین ملوانی‌ها به رافخایی رسید اما محمد اهل شاخه توپ را دور کرد که ملوانی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند.
دقیقه ۳۳: پاس زیبای چاگو به اسماعیل شریفات رسید و این بازیکن توانست دروازه ملوانی‌ها را باز کند اما کمک داور پرچم خود را بالا برد تا گل مردود اعلام شود.
دقیقه ۴۲: شوت از راه دور شریفات با اختلاف از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.
دقیقه ۴۴: پاس زیبای فولادی‌ها از سمت راست در محوطه جریمه به شریفات رسید اما واکنش حسینی مانع از گلزنی دوباره فولادی‌ها شد.
دقیقه ۴۶: حرکت زیبای مهرداد بایرامی در میان مدافعین ملوان عزیز معبودی را مجبور کرد تا روی او خطا کند اما به طرز عجیبی داور بازیکن ملوان را اخراج نکرد.
دقیقه ۵۳: پاس زیبای بهمن کامل به شریفات رسید و حرکت وی و ضربه‌اش را حسینی به کرنر فرستاد.
دقیقه ۵۴: پاس پژمان نوری به جلال رافخایی رسید و ضربه این بازیکن را طهماسبی زیبا به کرنر فرستاد.
دقیقه ۶۳: پاس زیبای ساسان انصاری به شریفات رسید اما خروج به موقع حسینی توپ را دور کرد.
دقیقه ۶۶: پاس چیپ شریفات به چاگو رسید و او با یک ضربه چیپ دروازه را باز کرد اما بازهم داور آن را معلوم اعلام کرد.
دقیقه ۶۸: ضربه آرام حسین ابراهیمی در آغوش حسینی قرار گرفت.
دقیقه ۸۳: ضربه زیبای حسین ابراهیمی بازیکن رشتی فولاد خوزستان پس از توپ ربایی با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.
دقیقه ۸۹: ضربه راه دور فرزاد جعفری بازیکن خوزستانی ملوان با اختلاف به بیرون رفت.
دقیقه ۹۰: حرکت زیبای بهمن کامل از سمت راست و سانتر مواج این بازیکن را حسینی با مشت دور کرد.