فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

اگر فکر می‌کنید که ترس از گربه برای شما چیز عجیب‌وغریبی است، نگاهی به فوبیای دیگر ستارگان هالیوود بیندازید. فوبیای برخی ستاره‌ها آنقدر عجیب‌وغریب است که خنده‌تان می‌گیرد. فوبیای فلفل، کودکان، نور خورشید… بله درست شنیدید! اگر می‌خواهید بدانید که ستاره‌های هالیوود، به چه چیزهایی فوبیا دارند، با ما همراه باشید. پس از خواندن این مطلب خواهید فهمید که شما نسبت به دیگران چقدر هم شجاع هستید.

۱. اسکارلت جوهانسون-پرندگان
اسکارلت جوهانسون در مصاحبه‌ای با مجله «نیویورک» گفته است که از پرندگان، به خصوص پس از تماشای فیلم «We Bought a Zoo»، به‌شدت می‌ترسد. او می‌گوید: «من از بال زدن یا حتی نوک زدن آنها وحشت دارم. از طاووس هم خیلی می‌ترسم و حاضر نیستم حتی به آنها لحظه‌ای نزدیک شوم.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۲. بیلی باب تورنتون- صندلی قدیمی
بیلی باب تورنتون ترجیح می‌دهد روی زمین بنشیند اما روی صندلی قدیمی نه! «من از تمام لوازم قدیمی متنفرم. هر بار که به دراورهای سنگین، میزهای بزرگ یا صندلی‌هایی که روی آنها سر شیر کنده‌کاری‌شده نگاه می‌کنم، تنم مورمور می‌شود. من واقعاً نمی‌توانم با آنها ارتباط برقرار کنم. این فوبیا قدیمی همیشه همراه من است. کسی چه می‌داند شاید من در زندگی گذشته خود یک درخت بوده‌ام که مرا برای درست کردن صندلی چوبی، بریدند.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۳. مگان فاکس- کاغذ، میکروب، تاریکی
مگان فاکس از چیزهایی که دیگران را خوشحال می‌کند مانند کاغذ یا تماشای عکس‌های خودش می‌ترسد. او همچنین فوبیای تاریکی و میکروب دارد. او می‌گوید: «غذا خوردن با قاشق و چنگال رستوران‌ها برای من عذاب‌آور است؛ یا وقتی کسی سیفون توالت‌های عمومی را می‌کشد، میکروب‌ها در هوا پراکنده می‌شوند و به دهان من و هزاران نفر دیگه منتقل می‌شوند. اوه! واقعاً وحشتناک است.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۴. آلفرد هیچکاک- تخم‌مرغ
آنچه آلفرد هیچکاک را می‌ترساند، ممکن است صبحانه امروز شما باشد. بله، تخم‌مرغ! او یک بار در مصاحبه‌ای گفت: «من فوبیای تخم‌مرغ دارم. سفیدی دور تخم‌مرغ که هیچ سوراخی هم ندارد، واقعاً ترسناک است. آیا تا به حال به شکستن یک تخم‌مرغ نگاه کرده‌اید؟»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۵. بریتنی اسپیرز- خزندگان
بربتنی اسپیرز از چه چیزی می‌ترسد؟ این ستاره هالیوودی فوبیای خزندگان، به خصوص اژدهای کومودو، دارد. حال که این واقعیت را می‌دانید، حتماً به شجاعت او که در یکی از شوهایش در سال ۲۰۰۱ به نام «Slave 4 U» زمانی که مار غول‌پیکری را به دور خود پیچید، افتخار می‌کنید.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۶. شان کامز- انگشتان پا
این رپر مشهور هالیوودی اعتراف می‌کند که از انگشتان پا می‌ترسد، به خصوص اگر دومین انگشت پا بلند باشد. او می‌گوید: «من همیشه در اولین قرار ملاقاتم با خانم‌ها، به انگشت‌های پایشان نگاه می‌کنم. اگر دومین انگشتشان بلند باشد، به رابطه‌ام با آنها ادامه نخواهم داد.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۷. اپرا وینفری- آدامس
اگر می‌خواهید به مکانی که اپرا وینفری در آنجا حضور دارد بروید، بهتر است به جای آدامس از قرص نعنا استفاده کنید زیرا او به افرادی که در نزدیکی او هستند، اجازه آدامس خوردن نمی‌دهد. او می‌گوید: «می‌دانید ریشه فوبیای آدامس جویدن من چیست؟ آن زمان‌ها مادربزرگم همیشه آدامس می‌خورد سپس آنها را به کابینت می‌چسباند. کابینت ما پر از آدامس‌های نعنایی و میوه‌ای بود. من واقعاً از آنها می‌ترسیدم و به همین دلیل است که به دیگران اجازه نمی‌دهم که در دفتر کارم آدامس بجوند.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۸. اورلاندو بلوم- خوک
اورلاندو بلوم فوبیای خوک دارد. خبرها حاکی از آن است که یک بار در فیلم‌برداری «Kingdom of Heaven» در سال ۲۰۰۵، خوک‌ها در پشت صحنه فیلم ناگهان رها و گم شدند، کاری که اورلاندو در آن لحظه انجام داد، پناه بردن به تپه‌ای بلند بود.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۹. کایرا سجویک- مواد غذایی سخنگو
کایرا سجویک از مواد غذایی سخن‌گو می‌ترسد. او در مصاحبه‌ای اعتراف کرده که هر وقت در تبلیغات تلویزیونی غذاهایی را می‌بیند که در حال حرف زدند، اتاق را ترک می‌کند. این رفتار او نه تنها خود او بلکه دیگر افرادی را که در حال تماشای تلویزیون هستند نیز آزار می‌دهد. به عنوان مثال او از تبلغات «M&Ms» وحشت دارد. آیا برای شما عجیب نیست که او با مردی به نام بیکن ازدواج کرده است؟

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۰. متیو مک‌کانهی- درهای دورانی
درهای دورانی، متیو مک‌کانهی را عصبی می‌کنند. این ستاره برنده جایزه اسکار اعتراف کرده که فوبیای درهای دورانی یا چرخان را دارد. او می‌گوید: «همین چند روز پیش بود که در یکی از آنها گیر افتادم.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۱. نیکول کیدمن- پروانه
نیکول کیدمن می‌گوید که از سوسک یا حتی پریدن از هواپیما هراسی ندارد اما از پروانه به شدت می‌ترسد. «زمانی که من به خانه می‌آیم و می‌بینم که پروانه‌ای روی در خانه‌ام نشسته است، حاضرم از هر جای دیگری مانند دیوار یا پنجره وارد خانه شوم اما از در ورودی نه.» او برای از بین بردن این فوبیا تلاش‌های بسیاری کرده اما متاسفانه هیچ‌کدام از آنها موفقیت‌آمیز نبوده است.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۲. اندی رادیک- خرگوش
انتظار نداشته باشید که اندی رادیک قدم به مکانی بگذارد که در آنجا خرگوش است. او حتی در روز سال نو از افرادی که لباس‌های خرگوشی به تن کرده‌اند و در خیابان‌ها قدم می‌زنند نیز وحشت دارد.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۳. کریستینا ریچی –گیاهان خانگی
یادتان باشد که اگر روزی خواستید کریستینا ریچی را به خانه خود دعوت کنید، تمام گل‌های خانگی خود را پنهان کنید. کریستینا اعتقاد دارد: «این گیاهان کثیف‌اند و من از این که آنها را در خانه‌ام داشته باشم، چندشم می‌شود.»

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۴. جاستین تیمبرلیک- عنکبوت
جاستین تیمبرلیک هم جزو آن دسته از افرادی است که به شدت از عنکبوت می‌ترسد. یک بار او در اتاق هتل اش یک عنکبوت دید، اما برای کشتن آن خودش وارد عمل نشد بلکه با پذیرش تماس گرفت.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۵. کریستن استوارت- اسب
بیچاره کریستن استوارت که مجبور بود برای بازی در «Snow White and the Huntsman» اسب‌سواری کند. به رغم شجاعتی که این ستاره هالیوودی در نقش‌هایش دارد، او از اسب‌ها به شدت می‌ترسد. البته این فوبیای او بی دلیل نیست. او یک بار در سن ۹ سالگی از روی اسب افتاد و آرنج اش شکست.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

۱۶. وودی آلن- همه چیز
وودی آلن تقریباً از هر چیزی که روی این کرده خاکی وجود دارد، می‌ترسد. از فوبیاهای او می‌توان به فوبیای نور خورشید، حشرات، آهو، سگ، رنگ‌های روشن، ارتفاع، اتاق کوچک، جمعیت، کودکان، جرم، سرطان و… اشاره کرد.

فوبیای عجیب افراد مشهور جهان

برترین‌ها

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz