فعالیت ۵۷۰ واحد نانوایی آزادپز گیلان در ایام نوروز

رشت رویایی- ۵۷۰ واحد نانوایی آزاد پز نیز بدون محدودیت زمان پخت، نان مصرفی شهروندان و مسافران نوروزی را تأمین خواهند کرد.

نانوایی

رمضان کامران‌پی مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۷ کشور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز و حضور مسافران از سراسر کشور در استان گیلان، خواستار برنامه ریزی لازم از سوی اتحادیه نانوایان در خصوص کشیک نوروزی واحدهای نانوایی به جهت رفاه حال مسافران و دسترسی آسان به نان، در ایام تعطیلات نوروز شد.

وی با بیان اینکه نانوایان می‌توانند از بیستم اسفندماه جاری نسبت به دریافت سهمیه آرد فروردین ماه اقدام کنند، تصریح کرد: در حالت عادی بیست و پنجم هرماه سهمیه آرد آنها ارائه می‌شود که به دلیل تعطیلات نوروزی، پنج روز زودتر این سامانه باز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هفت، از کشیک ۵۰۰ واحد نانوایی شامل واحدهایی که سهمیه آرد یارانه‌ای دریافت می‌کنند، در نوروز امسال در استان گیلان خبر داد و گفت: علاوه بر کشیک این تعداد واحدهای نانوایی، ۵۷۰ واحد نانوایی آزاد پز نیز بدون محدودیت زمان پخت، نان مصرفی شهروندان و مسافران نوروزی را تأمین خواهند کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz